Megérkezett az új iPhone SE: 4,7" LCD, Touch ID, A13 Bionic chip egy iPhone 8 házában

ok, ez igaz

Honnan tudjam kinek? Csak kicsit feljebb írtam kapcsolatosan és arra céloztam amin “pörgök” a méret / kijelző :slightly_smiling_face:

Én se akartam lecserélni a 8-at majd csak ősszel de sajnos leejtettem és az egyik sarka megrepedt a kijelzőnek. Így muszáj leszek mert nem állom hogy sérült. A javítás meg 60-70 ezer lenne mivel már az aksi se az igazi. Már csak a szolgáltatók árazása lesz érdekes számomra. Vagyis csak a kékeké

Hát ezt most nagyon nem tudom hova tenni…
Mi köze ennek az SE vonalhoz??? Se méret se kinézet tekintetében semmi.
Az Apple már most készül a gazdasági válságra és egy kicsit feltúrbózta a megmaradt iphone 8-at.
Ez csak ennyi, nem több szerintem. Talán az ár, ami még az elmegy kategória.

A Portré mód csak egy szoftveres parasztvakítás…

Végül is az első SE is csak felturbózott 5S volt
Bár a mérete az igen fontos lett volna sokaknak, igazából azon is elfért volna, DE akkor az akku lenne a gyenge láncszeme méginkább és azt pedig talán egy OLED kijelző orvosolta volna, DE az megint csak árnövelő mert tudtommal nincsen ekkora nekik semmiben. Hát ez lett sajna az utód és legalább olcsóbb kategóriás és nem lassú.

Mi koze? A 2016-ban bejelentett SE mi volt? A 2 generacioval korabbi (6, 5s), kifutott formatervbe beultetett aktualis hardver. Az aktualis SE micsoda? A 2 generacioval korabbi (xs, 8), kifutott formatervbe beultetett aktualis hardver. Az ara a tengerentulon ugyonannyi, mint a korabi volt (sott, felfoghatjuk ugy is, hogy korabban a felaras verzionak volt akkora tarhelye, mint ennek), a magyar ar pedig magan viseli az elmult evekben jellemzo, evi 2-3% forint inflaciot koveto kiigazitasokat.

1 kedvelés

Miért oldana fel? Nem kell legyinteni felfelé és nem old fel. Nekem jobban bejön a face id mint a touch id.

1 kedvelés

Amúgy nagyon jól néz ki, ez is bejövős…

Akkumulátor kapacitásról lehet tudni valamit ? Vagy ugyanaz mint a 8-ban levő ?

Most fogok erről cikket írni. :slight_smile:

@teddy212 ez ott van a termék oldalon.

Eddig én is eljutottam :slight_smile:
A kapacitására vagyok kiváncsi

Mert felold? :upside_down_face: A bejutáshoz valóban fel kell húzni, de a lakat attól még kinyílik. :slight_smile:

de ha úgy van beállítva a touch id hogyha a home gombot nem nyomod le de az újjad rárakod az is felold de nem jön be a főképernyő. És én imádom hogyha jön egy értesítés ránézek és ha nem érdekes be sem lépek a telefonra. De ehhez ugye kell az hogy feloldjon a lakat, hogy lássam mi van az üzenetben egyéb alkalmazás értesítésében.

Ezt a funkciot ki tudod kapcsolni, es akkor olyan lesz mint a TouchID-s eszkozokon (ahol emlekeim szerint ez a funkcio alapbol ki van kapcsolva, de bekapcsolhato).

1 kedvelés

Én is így használom, nem engem kell meggyőzni. :wink:

:thinking:

És milyen jó is ez! Na meg az egész ahogy ki van találva, szerettem én is a T-ID -t, de a F-ID sokkal jobban használhatóvá teszi számomra. Ez persze nem jelenti azt hogy mindenkinek jobb, gondolom bizonyos felhasználási szokásokhoz, esetleg lehet a régi jobban illeszkedik. Én az apple helyében ezt mérlegelném és tennék bele mindkettőt v árulnám F és T verzióban a következő kiadást és ha nem fogy vmelyik elég jól akkor az elbillenti a jövőben a mérleg nyelvét.

1 kedvelés

Az Apple tisztán letette a voksát a FaceID mellett. 3 éve az összes új bejelentett iPad es iPhone csúcskészülékek mind FaceID-s.

Két termékvonalat pedig nem fognak gyártani, az egész több bonyodalommal és költséggel jár mint amennyi hasznot hozna.