Megérkeztek a 2020-as Pride számlapok és szíjak

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/05/18/megerkeztek-a-2020-as-pride-szamlapok-es-szijak/

Múlt héten az Apple kiadta a fejlesztőknek és tesztelőknek a watchOS 6.2.5 ötödik béta változatát, amely egy rakás új, szivárvány témájú számlapot hoz magával, most pedig már meg is jelent a hivatalos verziója. Az Apple az Apple Watch-on keresztül már jó ideje támogatja a Pride-ot. 2016-ban szivárványos óraszíjat készítettek, 2018 óta pedig minden évben adnak…

Gondoltam szólok, hogy a szivárvány ebben az esetben nem a meleg Pride jelképe, hanem a koronavírus miatt kialakult helyzetben is dolgozó emberek tiszteletére és támogatására kialakult nemzetközi jelkép. Ezért is van több szivárvány színű háttérkép van. Google: “rainbow nhs house”

@msinkauk:

Sziasztok !Nálam mi nem működik vajon,nem lettek új számlapok.

Megrendeltem a Nike színes sportpántot, nagyon cool :slight_smile: Viszont az órán még nem jelentk meg az új watchface-ek. Ez csak bétában van egyelőre?

nekem sincs új Prideos. Azt hiszem a Nike ból viszont ilyen cián színű ami az új. Watch 5 nike+

Nekm sincsenek új szivárvány számlapok 5-ös széria

Mert elöször a telefonon hozzá kell adni. Watch- Számlap- ott megtalálod majd hozzáadás.

köszi a segítséget megjött

En hozzaadtam a szamlapot, viszont nem lett az oran szivarvanyszinu!

Ha hozzáadod akkor ott kell lennie, próbáltad a Watchon oldalra legyezni a számlapokat?

Az ok de a telefonon nem találom az újakat-

A Watch alkalmazásban mész a számlapokra? Le van töltve a legfrissebb szoftver a Watch-ra? Akkor ott kell lennie.

Milyen telefonod, azon milyen verzio fut? Valamint, milyen orad van, es azon milyen rendszer fut?

Ha valakit érdekel a telefont is frissteni kellett ,így most működik-

Elméletiekben az órára 2 nappal hamarabb kijött a szoftver így az nem kéne, hogy közre játszon.

Csak a 13.5-re frissített telefonnal együtt jelentek meg a rainbow színlehetőségek, a Watch-on csak egyfajta Pride-os face-t lehetett beállítani addig.