Megérkeztek az új Pitaka iPhone 12, 12 Mini és 12 Pro és Pro Max tokok a Styleboltba!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/11/26/megerkeztek-az-uj-pitaka-iphone-12-12-mini-es-12-pro-es-pro-max-tokok-a-styleboltba/

A Pitaka márkával már többször is találkozhattatok itt a Szifon.com-on, hiszen a csapatból többen is használjuk a termékeiket. Legyen szó egy telefontokról vagy épp egy autós tartóról, egy rendívül masszív kiegészítőt kapunk. Annak ellenére, hogy egy hihetetlenül vékony termékről beszélünk, tökéletes védelmet ad az iPhone-unknak, főleg a sérülékeny üveg hátlapnak, aminek a cseréje adott esetben…

Soha nem volt Pitaka tokom, de most rendeltem egyet a 12 Pro Maxra. Remélem bejön, mert drága lenne ahhoz, hogy ne legyen jó. :slight_smile:

Nekünk a kedvenc tokunk, csak ne akard levenni. :smiley: Egyébként kell hozzá még majd az autós tartó és akkor perfect (persze csak ha van autód, és erről is van cikk)

Van, amit néztem az elfogyott. :slight_smile:
Amúgy a Spigen toknál is azt írtátok, hogy kedvenc tokotok. Én a vékony tokokat szeretem.

Van infótok róla, hogy mikor lesz fekete/kék verzióban 12 Pro maxra?