Megjelent a macOS Catalina - viszlát 32 bit, látványos újdonságok és iPad appok a Mac-en

Volt restart?

Igen

App Storebol sem megy?

De furi! Onnan meg tölti…

1 kedvelés

Köszi a tippet!:))

1 kedvelés

Akinek esetleg nem menni az uTorrent és másikat keresne, akkor kifejezetten ajánlom a Folx-ot:

Ugy melegszik a catalina-val a macbook pro 15 2014 gépem mint egy mikro :slight_smile:

Nálam meg valamiért tiszta telepítés esetén az utolsó béta jön le. Béta beállítás is törölve lett és mégis. Tegyem vissza a mojave, frissítés és utána tiszta telepítés már nem a béta jön fel? MacBook Air 2018 Tegnap este végig küzdöttem vele.

Töröld le a béta profilt, indítsd újra és utána próbáld meg.

Ha így se, akkor az App Store-ból is próbáld meg.

A Transmission Remote GUI-ra
és az NTFS for MAC OS X-re van valami megoldás ?

Én is bedobnék egyet, qBittorrent. :slight_smile:

2 kedvelés

ha csak az updater nem 64 egy appnál, akkor fog menni? :smiley:
(egyébként miért van tele a lista rég tötölt appokkal…?)

Kapcsold be a Transmission szervereden a webes felületet és akkor utána böngészőből tudod managelni.

Sziasztok!
Nekem telepítés után bejelentkezés, majd hosszú órák óta “Setting Up Your Mac…”
Valaki tapasztalt ilyesmit?
Zsolt

Nekem is a megszokott 35C helyett inkább 50C, de mintha egy kicsit jobban is pattogna.

Reboot megoldotta

Macbook air 2014, frissítés után nem lehet elfogadni az iCloud felhasználási feltételeket hiba van. Volt kijelentkezés, meg bejelentkezés meg újraindítás. Már csak véráldozatot nem mutattam be. Esetleg ötlet valakinek.

Mit jelent az, hogy nem lehet elfogadni? Mit latsz? Mit csinalsz? Mi tortenik? Minek kellene tortennie?

szerintem a véráldozat hiányzik, napnyugtakor, kelet felé fordulva, háromszori meghajlás után, egy jonatán almát a bal kezünkkel a jobb vállunk felett hátrafelé dobva, “jona, jona, jona gold” felkiáltással.

komolyra fordítva a szót, @Rainfreezer ennél több információ szükséges.