Megjelent a macOS Catalina - viszlát 32 bit, látványos újdonságok és iPad appok a Mac-en

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/10/07/megjelent-a-macos-catalina-viszlat-32-bit-latvanyos-ujdonsagok-es-ipad-appok-a-mac-en/

Az Apple végre kiadta a macOS következő változatát, a 10.15-öt, aminek a macOS Catalina nevet adta. Az új asztali operációs rendszer több újdonságot is hoz, beleértve az új média- és iPad alkalmazásokat is, illetve már nem támogatja a 32 bites alkalmazásokat. Vágjunk is bele, hogy mi minden változott! Ellenőrizd, vannak-e 32 bites alkalmazásaid! Az Apple…

Ha fent van a GM verzió akkor ez most gondolom nem fog megjelenni, mint új frissítés?

De, a GM óta változott…

Köszi!:slight_smile: De gondolom előtte törölni kell a beta profilt, ha ezt fel akarom telepíteni?

Se a beta profillal sem annak törlése után nem dobja fel, hogy lenne elérhető frissítés

Volt restart?

Igen

App Storebol sem megy?

De furi! Onnan meg tölti…

1 kedvelés

Köszi a tippet!:))

1 kedvelés

Akinek esetleg nem menni az uTorrent és másikat keresne, akkor kifejezetten ajánlom a Folx-ot:

Ugy melegszik a catalina-val a macbook pro 15 2014 gépem mint egy mikro :slight_smile:

Nálam meg valamiért tiszta telepítés esetén az utolsó béta jön le. Béta beállítás is törölve lett és mégis. Tegyem vissza a mojave, frissítés és utána tiszta telepítés már nem a béta jön fel? MacBook Air 2018 Tegnap este végig küzdöttem vele.

Töröld le a béta profilt, indítsd újra és utána próbáld meg.

Ha így se, akkor az App Store-ból is próbáld meg.

A Transmission Remote GUI-ra
és az NTFS for MAC OS X-re van valami megoldás ?

Én is bedobnék egyet, qBittorrent. :slight_smile:

2 kedvelés

ha csak az updater nem 64 egy appnál, akkor fog menni? :smiley:
(egyébként miért van tele a lista rég tötölt appokkal…?)

Kapcsold be a Transmission szervereden a webes felületet és akkor utána böngészőből tudod managelni.

Sziasztok!
Nekem telepítés után bejelentkezés, majd hosszú órák óta “Setting Up Your Mac…”
Valaki tapasztalt ilyesmit?
Zsolt

Nekem is a megszokott 35C helyett inkább 50C, de mintha egy kicsit jobban is pattogna.