Megjelent a macOS Monterey – SharePlay, Parancsok app, Fókusz, frissített Safari, Gyorsjegyzet

Eredetileg itt jelent meg: Megjelent a macOS Monterey – SharePlay, Parancsok app, Fókusz, frissített Safari, Gyorsjegyzet - Szifon.com

Három hét híján egy évvel a macOS Big Sur, tíz béta változat, és két Release Candidate verzió után mindössze négy nappal az Apple kiadta a macOS Monterey-t. A macOS Monterey már eleve 12.0.1-ként érkezik, és több újdonsággal is szolgál, köztük például a SharePlay-jel, a Parancsok appal, a Fókusz funkcióval, a frissített Safarival és a Gyorsjegyzettel. Nem érdekelnek…

  • Automatikus ablak átméretezés kijelzők közti mozgatáskor
    Végre végre!!!

Még nem merem felrakni ha valaki használja VMware Fusion-el (Windows több képernyőn) kérlek jelezze mennyire stabil.

Az OS teljesen stabilnak tunik, tobb kepernyom ugyan nincs, de a Fusionhoz most jott a 12.2-es frissites, amitol hivatalosan tamogatjak a Montereyt. (nekem az elozo verzio is siman mukodott).

Szerk: Nem tegnap telepitettem, az RC ota hasznalom.

Jól teszed. Kiba@szott Apple, elkxrta a magyar billentyűzet kiosztást, felcserélte a 0-t az í-vel.

Szerencsére a macbookon, jó, csak a mac mini-n romlott el. Most még megy a fejtörés.

Az nekem szokott lenni a régi rendszeren is és valamilyen gomb kombot szoktam nyomni ami win alatt nem csinál semmi és helyre áll


Ez a beállítás oké?

Az ipadOS-t még múlt hónapban rontotta el, a saját maga által gyártott billentyűzettel gyakran rosszul működik: felcserélt betűk tömkelege. Arra tippelek, ez blútyúk kapcsolódási hiba, ha bezárom az alkalmazást és ismét megnyitom, jó lesz. Ami viszont nem: az újságolvasó alkalmazásban (Digitalstand) nem lehet nagyítani a képet a billentyűzetről és a lapozási irányok is felcserélődtek.:angry:

Nekem ilyen problémám nincs pedig az ipad egész nap egy magic keybordal van használva

És hamár külső bill a Facebook messenger úgy látom beszivatta az Apple-t vele a felhasználókat mert Enter hatására nem küldi el az üziket viszont a külső bill miatt a setting buborék van a küldés ikon felett :joy:

A 15 előtt nekem sem volt, annak felrakása után kezdődött. Nem tudom, mi lehet.

Nem tudom mi volt ez, de a billentyűzet újrapárosítása megoldotta a gondot, rögtön helyreállt a rend.