Megjelent a Mario Kart Tour

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/09/27/megjelent-a-mario-kart-tour/

A világ egyik legismertebb és legkedveltebb játék franchise-a egyértelműen a Mario, így nem meglepő, hogy több mint 30 éves létezése után a mai napig is hírértékkel bír, ha egy új rész jelenik meg hozzá. A minap is ez történt, hiszen a 1,5 éve történt bejelentése, majd több csúszás után most végre megjelent a Mario Kart…

Én azt várom mikor jelentik be, hogy valamelyik apple procit teszik a switch-be… :slight_smile:

Durva, hogy mennyit kérnek az előfizetésért, de az eddigiek alapján ha muszáj lenne fizetni érte, inkább ezért fizetnék havi 1900-at, mint az Arcadért. Ott még mem bírtam leltölteni olyan játékot, amit 5 perc után ne töröltem volna le, közte a Sonic Racinggel.

A wow classic előfizut ma mondtam le az Arcade miatt. (Természetesen legalább egy iPad kell hozzá, hogy élvezhetőek legyenek a játékok)
Ami bejött: Operator 41, Assemble, Bermuda, Shinsekai, Overland, Sasquatch, TeEnchanted, Agent Itercept, Oceanhorn 2, Frogger, Spelldrifter, Spaceland, WCF, Way of the Turtle, tint
Ezeket próbáld ki. Az Assemblet imádja a kisebbik fiam :smiley: