Megjelent a tvOS 13 és az Apple TV Software 7.4

Mondjuk szerintem ez feature mert én állandóan bekapcsoltam véletlen, mondjuk egy bealvás utáni felébredés során mikor ki akartam rakni az ágyból a távirányítót.

AMÚGY most hogy mondod én is!!! Baszki ez megoldja akkor hogy ráfekszem stb…

1 kedvelés

Én is erre jutottam hogy valszeg ezért változtatták meg ha ez számdékos, bár ha elalszom akkor a gombra is rá tudok feküdni

Rá, ez igaz, de az összes helyett már csak egyet kell pontosan eltalálni. :grimacing:

Szerintem hamarosan jön apple tv-re is egy frissités mert elég beteges még az új szoftverrel. Gondol egyet és folyamatosan kidobál airplayen való lejátszás közben. A távirányitó néha nem reagál se az eredeti se iphone-on. A tv csatornák közti váltás müködik rendesen, de gondol egyet és nem fentre meg lentre kell kopppintani hanem jobbra balra. Párszor már újra kellett inditani meg visszaállitani😂

Sziasztok, kaptam valakitől egy 3.generácios Apple Tv-t ajándékba, amin nem találom az App Storet. Konkrétan gondoltam hogy letölteném az RTL Most alkalmazást. Aztán utána olvastam hogy ezen azért nincs mert 7.4 soft van ami már elavult. Van valami módja hogy mégis letöltsem rá? Vagy elővarázsoljam az App Storet? Jailbreak vagy bármi? Vagy web felület amin esetleg be tudom keresni az oldalt és mondjuk onnan indítom a videókat. Lehet hogy hülye kérdések de teljesen új vagyok Apple TV ügyben.

App Store csak a tvOS esetén van, ami erre az Apple TV-re nem érhető el. webböngésző nincs erre a típusra. az Apple TV Software 7.4-re nincs jelenleg jailbreak.

Köszi a gyors választ! Akkor marad a tükrözés, bár néha picit beszaggat… Az a durva hogy én frissítettem ma, mert gondoltam így előbukkan az app store, eddig 5.x valahányas volt rajta…

Szia

valamikor régen én is bétát telepítettem. tvOS 12.4 (16M5537c) van most fent, a béta profilt már töröltem, volt reset is. De frissítésnek csak a tvOS 13.3 (17K6449) jelenik meg… mi lehet a megoldás ? Nagyon köszönöm.

mármint mit szeretnél feltenni rá? mert mindig csak az adott készülékre elérhető legfrissebb verzió az, ami meg fog jelenni, ebben az esetben ez jelenleg a 13.3 lesz.

Azt hittem hogy van már 13 ami nem béta. (Bocsánat ha hülyeséget kérdeztem) mert ez amire frissítene most az béta nem ?

jelenleg az a 13.3, amit fel is dob az Apple TV-d. az általad írt build szám a hivatalos verzióval egyező. azzal a plusz 6-ossal benne nem kell foglalkoznod.

Nagyon köszönöm! :upside_down_face: