Megjelent a tvOS 14 – kép-a-képben, hangmegosztás, otthonvezérlés, 4K streaming

Nálam 13.4.8 van rajta.

Hát az nem iOS 14 :smiley:

Jaaa, nem, nem nálam van 14.1 beta rajta, csak, hogy jelenleg már az a Beta fut rajta, ebből következtettem, hogy leghamarabb tvos 14.1-el jön ki. Amúgy itt is írtak róla: MacRumors Homepod

Nem lehet hogy a tvOS 14.1 majd csak akkor jelenik meg, ha megjon a feltetelezett uj, kisebb HomePod?

Hasonlo a szitu az iPhone-nal is, hogy az iOS 14.1 majd az iPhone 12-vel fog debutalni es publicban ezert jelent meg mar rogton a 14.2 beta 1?

@szorian @kistamas közben meg van, hogy lehet még is használni. Safariban megnyitod a youtube-ot aztán baloldalt az aA ikonon rákattintasz az asztali webhely kérelmezésére és utána müködik a PiP.

1 kedvelés

Nekem van családi youtube előfizetésem ugyhogy nem tudom mi lehetett. Igen néztem a safariból működött rendesen.

Ma nézegettem a német storeban, hogy milyen filmjeim vannak és feltűnt valami. A Wonder Women borítóján megjelent egy 3D logó ami eddig tuti, hogy nem volt. Nem játssza le 3d-be, de érdekes azért.

Szerintem csak artwork hiba csuszott a gepezetbe.

Az ilyen jellegu funkciokat kulon, rendszer ikonnal szoktak jelolni.

Arra gondolok én is, hogy csak borítókép hiba, de amúgy nem bánnám, ha a 3d is bekerülne. Tudom már nem nagyon foglalkoznak vele most már a gyártók, de én szeretem a 3d- filmeket. :slight_smile:

Rossz embernek mondod: en tokre nem latom. :sweat_smile:

Közben kijött youtube update tvos-re, de még mindig nincs 4K benne. Még várni kell rá.

Most már elérhető a 4K-s tartalom YouTube-on. Nem tudom mióta, de most vettem észre, hogy már müködik :partying_face:

1 kedvelés

NA VÉGRE. Hát amúgy baszki, ideje volt már.

Nehéz szülés volt :slight_smile:

Elég új TV-nek tűnik ahhoz, hogy önmagában legyen rajta YT app.
Ha így van, miért Apple TV-n keresztül nézed a YT-ot?
Van ennek vmi kényelmi vagy más oka?
Tényleg érdekel mert mostanában alig használom vmire az Apple TV-met.

Kényelmi oka van, a tv előfizetésem is rajta van. Plussz Apple TV+,Netflix, Amazon Prime, Sky Show és Disney+. Ezeken felül még a fényképeim is streamelés nélkül iCloudból. Úgyhogy én szeretem nagyon és szinte csak ezt használom. Kivétel UHD Bluray filmek, és nem utolsó sorban HomeKit központ.