Megjelent a tvOS és HomePod Software 18 – InSight, fejlettebb beszédkiemelés, 21:9-es képarány támogatása, új képernyővédők

Eredetileg itt jelent meg: Megjelent a tvOS és HomePod Software 18 – InSight, fejlettebb beszédkiemelés, 21:9-es képarány támogatása, új képernyővédők - Szifon.com

A tvOS 18-ra alig 2 percet szánt az Apple a WWDC24-es keynote-on, pár percben pedig szó volt még az AirPods-zal, az Otthonnal és a HomePodokkal kapcsolatos változásokról is, így ezeket egyben Audio & Home kategóriaként mutatta be. Mindenesetre az Apple nyári sajtóközleménye alapján most lássuk, mégis milyen újdonságokat emelt ki a cég a tvOS 18…

A 21:9 képarány támogatása egyik bétában sem volt benne és a véglegesben sincs. Talán majd máskor.

Nekem a frissítés óta az Up Nextben nem mutat semmit, csak ha bemegyek a TV appbe…

Már újraindítottam, áramtalanítottam, semmi változás… Ez valami bug vagy nálam történt csak valami?

Ja ahogy látom nem csak nekem…
https://www.reddit.com/r/appletv/comments/1fiml76/up_next_on_top_shelf_missing/

És még ezen kívül egy csomó helyen írják redditen… :sweat_smile: Az Apple TV egyik legjobb funkciója az Up Next, erre pont az nem működik…

Amúgy van valami oka annak, hogy a movies app még mindig meg van?