Megjelent a watchOS 10.1.1 – egy merülést okozó hiba javítása

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2023/11/07/megjelent-a-watchos-10-1-1-egy-merulest-okozo-hiba-javitasa/

Az Apple kiadta a watchOS 10.1.1-et, ami a leírása alapján elsősorban egy merülést okozó hibát javít. Ha tehát valaki gyorsabb merülést tapasztal az óráján a watchOS 10-re való frissítés óta, amit még a watchOS 10.1 sem orvosolt, és nem segített rajta az óra visszaállítása, majd új óraként való beállítása, illetve egyes külső appok törlése sem,…

Végre javították az EKG és a Véroxigén komplikációját. :partying_face: :partying_face: :partying_face:

Annyira jó lett ez a verzió, hogy reggel, mikor levettem a töltőről, 5 percen belül már 99%-on állt csak az akksi, 1 óra után, már 10%-ot merült. Most úgy állok 40%-on, hogy semmit sem csináltam ma az órával. Gyalázat, skandallum, nehogymánemtudjákmegoldani

Én ma este 7-kor 35%-kal indultam neki a rohangálás edzésemnek. 1 óra múlva a kapuban leállítottam. Mire a bejárati ajtóhoz értem, kikapcsolt az óra… Feltettem töltőre. Kb 10-15 perc után kapcsolt vissza és mutatott töltésre utaló jelet, de már egyből 28%-on volt… Hagytam 35%-ig menni. Most 25-ön áll. Valami itt csöppet félre csúszott…

Vagy varsz nehany napot amig minden “helyrerazodik” a frissitesek utan.

Alapból a watchOS 10-el nálam az alvás követését szúrtak el, nem méri. Mindent is kipróbáltam, telefont és órát is cseréltem, sajnos ugyan az. Az alvás követés pedig nálam fontos lenne. Az akku viszont nálam jól bírja.