Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2026/05/11/megjelent-a-watchos-26-5-egy-uj-szamlap-fejlesztesek-hibajavitasok-biztonsagi-frissitesek/
Az Apple kiadta a watchOS 26.5-öt, amiben a leírása alapján bemutatkozik egy új „Pride, fényesség” nevű óraszámlap, amely hozzáadható a Számlapgalériából, valamint fejlesztéseket, hibajavításokat és biztonsági frissítéseket tartalmaz. A watchOS 26.5 egyúttal 43 sebezhetőséget is orvosol, tehát mindenki számára javasolt a frissítés. Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints ide, hogy átugord őket: Letöltés,…
Iszonyatosan bosszantó, hogy csak ilyen új óraszámlapok jonnek…
…és 43 sebezhetőség javítása.
ilyen számlap évente egyszer jön 2019 óta, tehát semmi meglepő nincs benne.
Igen, nagyon gagyesz számlapok vannak…
Akkor irjatok le nekik, hogy milyen szamlapokat szeretnetek. En ugyonazt a szamlapot hasznalom, amiota megvan az ora (Modular), nem is szoktam nezegetni mik jonnek, mert semmi sem hianyzik.
így tudod jelezni az Apple felé, hogy mit szeretnél pontosan, ha nem teszed meg, akkor semmi sem fog változni, ha viszont leírod nekik, akkor legalább az esélyt megadtad arra, hogy olyasmi érkezzen, amit szeretnél:
https://szifon.com/2015/01/18/gyakori-kerdesek-hogyan-kuldheto-visszajelzes-az-apple-nek/
Én ugyanígy vagyok az Infograph-al. Néha-néha megpróbálok mást használni, de 1-2-3 nap után visszarakom, mert egyszerűen nincs jobb számomra. Remélem soha nem veszik ki, mert akkor bajban leszek.
Amikor kijott az elso 18-as beta, nagyon tetszett a fenykepeimet hasznalo, az orat abba 3D szeruen belerako dizajn, de nem birtam sokaig elvezni, mert hianyzott az osszes info, amit megszoktam a modularon az elmult 10+ evben.