Megjelent a watchOS 5.0.1 – tevékenységi és más hibajavítások

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/09/27/megjelent-a-watchos-5-0-1-tevekenysegi-es-mas-hibajavitasok/

Mindössze tíz nappal a watchOS 5 megjelenése után az Apple meglehetősen váratlanul kiadta a watchOS 5.0.1-es frissítést. Az új verzió elsősorban kettő, a tevékenységek rögzítésével kapcsolatos hibát javít, illetve orvosol egy másik, adott esetben töltési problémához vezetőt is. Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints ide, hogy átugord a cikkben ezeket: Telepítés. Újdonságok A…

Kiváncsi vagyok, hogy a töltési problémába a tetűlassan töltés is beletartozik-e, mert az 5.0-val a feleségemé és az enyém is kb. 2x annyi ideig töltött az iPad adapterrel, mint korábban.

Én ilyet nem tapasztaltam. Sima töltővel töltöm most is.

Sziasztok!
Sajnos nálam jelentkezett a töltési probléma, frissítettem, most pedig időnként kikapcsol az órám, és újraindul. Elég dühítő!

vidd be egy hivatalos szervizbe: https://szifon.com/2017/02/21/gyakori-kerdesek-melyek-az-apple-hivatalos-szervizpartnerei-magyarorszagon/

nekem volt ilyen problémám, a hard reset segített

Sajnos nálam ez nem segített…
Továbbra is csinálja…:thinking::pensive:

Nálam mostanában ha airpods-ot használok, akkor ha hívnak és a fülessel felveszem, tovább csörög az óra :D.

Na! Eljutottunk odáig, hogy most már két percenként kikapcsol és nem is indul újra…
Megy a szervizbe!

Nekem Apple Watch 4 , tökéletesen fut , iszonyat gyors .

Hülye dolog, de próbáld már meg hogy kihúzod a Wi-Fi routert és akkor is csinálja még? :slight_smile: Van egy tippem hátha.

Mi lenne a tipp? Mert így egyenlőre nem nagyon értem az összefüggést…:grimacing:

korábban volt egy olyan hiba, hogy a Wi-Fi miatt kapcsolgatott ki vagy indult újra.

Sajnos semmi sem segít😔!
Továbbra is kikapcsolgat…

akkor irány a szerviz.

Igen!
Már foglaltam is időpontot!

vanmég egy “apró” hiba a mail értesítésnél nincs haptic feedback még egy acc nál meglehet oldani, hogy engedélyezés a telefonon a mail rezgés jelzését de 2 accountnál csak az egyiknél van jelzés. OS 5 óta van a hiba. Ezt a trüköt is fórumon olvastam. Döbbenetes hogy évek óta jól működő dolgot is el lehet cseszni. A döbbenet az hogy third party appokkal semmi gond csak a beépítettel. Ez már olyan Microsoft effektus. Tudom nem egy nagy dolog végül is csak nem jelez az óra hogy mailek jött. Szóval tényleg csúcs készülék csúcs áron bosszantó hibákkal.

Hát nem tudom…
Régóta használom az apple termékeit, de az utóbbi években az “ érzés “ számomra valahogy már nem a régi… Az ár az egekben, és szerintem rengeteg a hiba! Pl apple ios12vel maga is elismerte, h most inkább egy stabil rendszerre törekszenek, újítások helyett. Vagyis akkor szerintük is volt baj… Most meg lefeissítem az órám, és ki-be kapcsolgat azóta…

az ár mindig is magas volt, bizonyos összeg felett már így is, úgy is drága valami. hibák is ugyanúgy voltak, például anno maga Steve Jobs mondta azt az antennagate-nél, hogy rosszul fogod. az iOS 12-ben a gyorsaság mellett több új funkció is van. az Apple szerint általában soha nincsen baj semmivel, ilyesmit nagyon ritkán ismernek be (lásd az iOS 6 és az Apple Térképek).

megpróbáltad közben esetleg visszaállítani az óra beállításait?

A “ Rosszul fogod “ kimaradt nekem, mert akkoriban 3gs-em volt, de emlékszem☝️😬!
Amúgy meg igazad van… Most az órám miatt valószínűleg kicsit sötétebben látom a dolgokat.

Persze! Próbáltam… nem segített…