Megjelent a watchOS 5.2 – EKG Magyarországon is!

Ok, de a szívritmuszavart nem jelzi csak az amerikaiaknak. Mi csak az EKG funkciót kaptuk meg. Forrás apple.com

Igen, már világos, köszönöm!

ez a lenyeg, tegye fel a kezet aki tovabb tudja kuldeni az adatokat olyan orvosnak aki fogad ilyet es elemzi :grin:, hogy van e szivritmuszavara. elismerem, nyilvan ez egy lepes most a teljes funkcionalitas fele.

:vulcan_salute: nekem két kardiológus ismerősöm is van :smiley: Amúgy ha van magánkórházas előfizetésed akkor el tudod a dokinak küldeni emailben.

@dokk ez már érdekesebb, újra telepítés után is semmi?

Megoldódott. Szerintem a beta profilok kavartak be. Töröltem óráról meg telóról is, és jó lett.

1 kedvelés

Frissítés után nem jelenik meg a szív menüben a plusz funkció :no_mouth:
Magyarországi vásárlás ( aqua)
Mi lehet a gond ?

Szia!

Több probléma is felmerülhet. Egyrészt mindent frissítettél? iOS 12.2 van fent és watchOS 5.2? Ezen felül próbáltad az órát újra párosítani?

Amennyiben a fentiek nem segítenek, akkor lehetséges az aqua olyan forrásból szerezte be az órát, ami nem magyar, hanem valamilyen más ország. Természetesen ebben az esetben élhetsz a panasszal, mert úgy tudom ők magyar helyről vásárolnak, tehát mennie kéne az EKG-nak.

de ugye Series 4-es az órád egyébként? mert ha igen, akkor az lehet, amit @SzifonAdmin kolléga írt.

Ahogy látom más is belefutott ebbbe, óvatosan ezekkel. Szürke importos órák, figyeljetek a dobozán lévő modelszámra!

Sziasztok! Amerikába vásárolt órán (amin eddig is volt ekg) frissítés után továbbra is elérhető lesz a funkció? Valaki van hasonló cipőbe?

Az milyen meleg pite! Ezeknek elment az eszük! Ebből olyan pert lehet a nyakukba varrni mint állat! Na és meg is érdemlik, ha vki odatol nekik egy jó ügyvédet a nyakukba.

1 kedvelés

Igen, az eddigi tapasztalatok alapjan menni fog tovabbra is.

Ezt meg tudom erősíteni, működik a fánksön, update után is.
A kérdés az, ha esetleg újra kell valami miatt aktiválni akkor is simán megy az aktiváció Mo-ról is, vagy kell az a kacifántos folyamat GPS + USA SIM…

Itt lesz a bibi akinek VR/A végződik a modell kód annak szívás lesz.
Aqua felé jeleztem, várom a válaszukat.

1 kedvelés

Ha a számládon stimmelnek az adatai akkor gond nélkül cserélniük kell főleg ha a megrendelődön neked is a hazai szerepel, bár ha nem akkor is meg kell csináld a palávert, mert nem tájékoztattak róla, hogy a termék honnan származik és ezért Te nem tudod most használni a neked annyira fontos funkcióját. Ez simán a vevő megtévesztése fogalomba belefér szvsz.

Kérlek majd ide is tedd be a válaszukat. Köszönöm :slight_smile:

Hány ilyen óra lehet Magyarországon forgalomban, te jó ég… És hányan fogják szidni emiatt az Applet és nem a trógert ahonnan vásárolták az olcsó órát.

Es ezt honnan tudjuk hogy melyik kod mit jelent melyik orszagot stb?

Lezárult az Aqua-s történetem:
Vettem náluk egy "Apple Watch Series 4 GPS 44mm asztroszürke alumíniumtok fekete sportpánttal mu6e2hc/a/ " -ot legalábbis azt hittem. Közben ugye jött az EKG funkció és szépen szembesültem azzal hogy nem tudom bekapcsolni.
Dobozt/óra modell infót megnézem és mu6e2VR/a készüléket adtak valójában. A sorozatszám stimmelt a modell verzió nem. Másik árulkodó dolog a dobozon a magyar nyelv hiánya. Ez egy szép szlovák piacra szánt óra megállapítottam.
Probálkoztam az apple-nél mit tehetek, egyértelműen mondták hogy rendezzem le a bolttal.
Aqua-nak küldtem emailt, mire aznapi válaszban kaptam hogy kivizsgálják, 4 nap után írtam hogy mégis hogy áll a dolog, amiben jött is a válasz hogy a beszállító rossz modellszámú órát küldött ( szerintem inkább egy kamiont ) és küldenek futárt az óráért és visszafizetik az árát.
Ez a procedúra 2 hetembe került de szerencsére 0 Ft ( minden futárköltséget álltak) ra jöttem ki.
Ezután vettem Edigitálban ( igaz 8 ezer forinttal drágábban) egy nike + S4-et ami természetesen Magyar piacra szánt.

2 kedvelés

a két linken össze lehet hasonlítani :

https://istyle.hu/apple-watch-series-4.html?config_size=2557&config_model=2562&color=482

SKU számot kell nézni