Megjelent a watchOS 5.2 – EKG Magyarországon is!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/03/27/megjelent-a-watchos-5-2-ekg-magyarorszagon-is/

Éppen két hónappal a watchOS 5.1.3 megjelenése után az Apple elérhetővé tette a watchOS 5.2-es frissítést. Az új verzió elsősorban az EKG-t teszi elérhetővé Magyarországon is, illetve fejlesztéseket és hibajavításokat is tartalmaz. Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints ide, hogy átugord a cikkben ezeket: Telepítés. Újdonságok A hivatalos információkban az Apple a következőket írja:…

0 Likes

Akinek lassan töltődne le, nekem most bevált:

1 Like

Köszi!

0 Likes

Akkor azt hiszem elérkezett a pillanat, hogy az S2-t S4-re cserélem :blush:

1 Like

Múkodik! :+1:t2::slightly_smiling_face:
Na, végre megy az ami az egyik indokom volt a W2 cseréjénél… helyes! :clap:t2:

1 Like

ez oke, de az ertesites szivritmuszavarrol az nincs. tehat az erdemenyt dokinak kell kiertekelni nem? mint ahogy az mri felvetelekkel se sokra megyek ertekeles nelkul…

0 Likes

Működik szépen. Végre!! Nekem fontos volt ez a funkció.

0 Likes

Hurrá. Már csak az eSIM-es változat hazai forgalmazása kellene…

1 Like

A pitvarfibrilláció a súlyos szívritmuszavarok egyik leggyakoribb formája. Erre vonatkozóan kapsz értesítést, ha a háttérben érzékeli az óra az ilyen problémát.

Ezt a beállítást a Szív alatt találod meg.

Neked is van ilyen menüpontod nem?

0 Likes

Félek. Mi van ha veszek, aktiválom, és egyszer csak benyögi, hogy pitvarfibrillációm van… ott fosom össze magam. Talán jobb ha nem tudom, hogy van ilyenem, meghalok hirtelen, oszt kész :smiley:

1 Like

Ez csak egy jel, értesítés, nem halsz meg tőle, ha ilyened van, pontosabban nem azonnal. :slight_smile: Ki kell ilyenkor vizsgáltatni.

0 Likes

A pitvarfibrillációt az EKG mutatja ki ha épp abban a 30 másodpercben azod van.
Tehát nem fog jelezni az óra ilyen esetekben, mert nem csinál állandóan EKG-t… Csak az alacsony illetve magas pulzusszám esetén küld értesítést szerintem.

0 Likes

Ott van mikor értesít, a háttérben is, a fentire vonatkozóan.

0 Likes

Ma reggel 5:30 -kor frissítettem az órát s az egészség alkalmazásban a “Szabálytalanritmus-értesítések” alatt írja:
“Utolsó minta gyűjtése és elemzése: ma 2:53”

Vagyis nem az EKG használata közben végzi, hanem attól teljesen függetlenül… Már jóval a frissítés előtt is.

0 Likes

Akkor legyen úgy, nekem mindegy :smiley:

1 Like

iphone8, ios12.2, watch4, os 5.2 mégsem jelenik meg a szív menűpontban az ekg funkció. Mi lehet az oka?

köszi

d.

0 Likes

Hol vasaroltad a watchot?

0 Likes

Nekem sem jelenik meg. Végigvezet az egészség alkalmazásban a beállításokon, ki is tudom rakni számlapra az EKG ikont, de az órán már nem lesz ott az ikon, és az appok közt sincs. iSTYLE-ban vásárolt óra. Fura. Most fogom újra telepíteni. Más nem segített.

0 Likes

Ajandekba kaptam, azt hiszem Pozsonyban vettek, MU692VR/A a modellszámí

0 Likes

mivel olyan országból származik, ahol jelenleg nem érhető el ez a funkció, így nem tudod aktiválni rajta. a cikkben láthatod az összes olyan országot, amely esetén az ott vásárolt órákkal elérhető a funkció. Szlovákia nincs köztük.

0 Likes