Megjelent a watchOS 5 – versengés, adóvevő, új számlapok és sok más

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/09/17/megjelent-a-watchos-5-versenges-adovevo-uj-szamlapok-es-sok-mas/

Majdnem napra pontosan egy évvel a watchOS 4, alig több mint két hónappal a watchOS 4.3.2 megjelenése, tíz béta verzió, és mindössze öt nappal a GM után az Apple ma este mindenki számára elérhetővé tette a watchOS 5-ös frissítést. Az új verzió többet között új és intelligensebb óraszámlapokat, könnyebb és szélesebb körű kommunikációt kapunk. Nézzük a fontosabb újdonságokat!…

Nálam még nem látszik :confused:

milyen órád van? Series 1 és újabb, tehát véletlenül sem legelső generációs, Series 0? bétáztál? mert ha igen, akkor már fent van a watchOS 5, mert a GM verzió és a most megjelent az megegyezik.

Series 3 nike+ , es nincs beta. Nem izgulok, majd megjon :smiley:

Hali!
Nem csak az új órákon lesznek elérhetőek az új számlapok?

nem, elérhetőek a többin is. csak a 8 komplikációs az, ami csak a Series 4 esetén van.

Nálam egy órája keresi a frisítést, de nem találja…

nekem sem jon 4.3.1 nike 6:52

Az iOS 12-re frissítettetek? Illetve újra lett indítva mindkét készülék?

Igen, telefonon a legújabb build, I8Plus, óra s2 Nike. Újraindítottam mindkettőt, de csak keres és keres…

Esetleg próbáld meg másik Wi-Fi-n, hátha, vagy mobilneten. Érdekes. Nem lehet hogy fent van valami profil?

Igen, egy céges MDM, de eddig nem volt vele gond. A beta profilt mar töröltem. Most annyi változás van, hogy naprakész (4.3.2) a szoftver

Hát most újraindítás esetleg.

Egyelőre renénytelen minden. Na majd csak elérhető kesz hamarosan

Valakinek van valami ötlete, hogy S2 Nike+ miért nem akar frissíteni 4.3.2-ről?
A telefon I8 Plus, IOS 12-vel, már minden profilt (beta, vállalati MDM) letöröltem.
Mindkét eszközt többször újraindítottam, több különböző neten próbáltam(otthon, munkahely, 4G), de semmi…

Na, csak megoldódott. Ha valakinek hasonló problémája van, vissza kell állítani a watch-ot és azután már elérhető lesz a frissítés.