Megjelent a watchOS 5 – versengés, adóvevő, új számlapok és sok más

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/09/17/megjelent-a-watchos-5-versenges-adovevo-uj-szamlapok-es-sok-mas/

Majdnem napra pontosan egy évvel a watchOS 4, alig több mint két hónappal a watchOS 4.3.2 megjelenése, tíz béta verzió, és mindössze öt nappal a GM után az Apple ma este mindenki számára elérhetővé tette a watchOS 5-ös frissítést. Az új verzió többet között új és intelligensebb óraszámlapokat, könnyebb és szélesebb körű kommunikációt kapunk. Nézzük a fontosabb újdonságokat!…

Nálam még nem látszik :confused:

milyen órád van? Series 1 és újabb, tehát véletlenül sem legelső generációs, Series 0? bétáztál? mert ha igen, akkor már fent van a watchOS 5, mert a GM verzió és a most megjelent az megegyezik.

Series 3 nike+ , es nincs beta. Nem izgulok, majd megjon :smiley:

Hali!
Nem csak az új órákon lesznek elérhetőek az új számlapok?

nem, elérhetőek a többin is. csak a 8 komplikációs az, ami csak a Series 4 esetén van.

Nálam egy órája keresi a frisítést, de nem találja…

nekem sem jon 4.3.1 nike 6:52

Az iOS 12-re frissítettetek? Illetve újra lett indítva mindkét készülék?

Igen, telefonon a legújabb build, I8Plus, óra s2 Nike. Újraindítottam mindkettőt, de csak keres és keres…

Esetleg próbáld meg másik Wi-Fi-n, hátha, vagy mobilneten. Érdekes. Nem lehet hogy fent van valami profil?

Igen, egy céges MDM, de eddig nem volt vele gond. A beta profilt mar töröltem. Most annyi változás van, hogy naprakész (4.3.2) a szoftver

Hát most újraindítás esetleg.

Egyelőre renénytelen minden. Na majd csak elérhető kesz hamarosan

Valakinek van valami ötlete, hogy S2 Nike+ miért nem akar frissíteni 4.3.2-ről?
A telefon I8 Plus, IOS 12-vel, már minden profilt (beta, vállalati MDM) letöröltem.
Mindkét eszközt többször újraindítottam, több különböző neten próbáltam(otthon, munkahely, 4G), de semmi…

Na, csak megoldódott. Ha valakinek hasonló problémája van, vissza kell állítani a watch-ot és azután már elérhető lesz a frissítés.

1 kedvelés

Sziasztok!
Azt vettem ma észre, hogy eltűnt az Adóvevő alkalmazás az órámról. Más is tapasztalt ilyet? Nem tudom mikor tűnhetett el, túl sokat nem használtam… AppStoreban sem találom, hogy újra letölthessem.
Series 3, WatchOS 5.1.2
Köszi!