Megjelent a watchOS 6 – új számlapok, App Store és még sok más

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/09/19/megjelent-a-watchos-6-uj-szamlapok-app-store-es-meg-sok-mas/

Majdnem napra pontosan egy évvel a watchOS 5, alig több mint két héttel a watchOS 5.3.1 megjelenése, kilenc béta verzió, és mindössze nyolc nappal a GM után az Apple ma este elérhetővé tette a watchOS 6-os frissítést a Series 3 és újabb órákra. A Series 1 és 2 esetén viszont a frissítés csak később, de még ősszel érkezik…

Vajon nekem véletlen nem hozza fel, vagy a béta 13.1 nem játszik. :slight_smile:

Én is béta 13.1-ezek, nekem sem hozza fel.

Ebbe a pillanatban hozta fel.

Nemsokara indul a frissites :slight_smile:

Én töröltem az ios 13 public béta profilt, így 3-4 próbálkozás után megjelent a frissítés a watch alkalmazásban.

az iOS-es profilnak semmi köze nincs a watchOS-hez, mert utóbbihoz külön watchOS-es profil van. hacsak nem telepítetted az órára is az iOS-es profilt, akkor a frissítésnek gond nélkül meg kell jelennie.

1 kedvelés

Mintha a kártyák közötti váltás az Apple Paynél gyorsabb lenne. Ellenben zavar, hogy a listás nézet ilyen bazi nagy lett, és nem is állítható.

Telepítve van a WatchOS 6 végleges verzió de a Noise app nincs sehol…ez most mi?
A telefonon sem látni a Watch menüben.Minden itt van de az az egy hiányzik…

Sziasztok! Szóval én ezt a füles appot megtaláltam és működik is. De nekem pl az elöző óra számlapon amik be voltak állítva vissza számláló edzés és hasonlók egyszeűen eltüntek és csak ilyen nap hold és egyéb ilyen semmit mondó dolgokat tudok beállítani de amit használtam semmit. Ki-be kapcs megvolt elvileg de semmi változás… Valaki valami

@WAR10CK: ez csak Series 4-től érhető el:

@Ogre23: a használt számlaptól függ, hogy mit tudsz beállítani rajta.

Köszi,hát akkor hiába is kerestem.
Pedig ezt az egy dolgot vártam erre a series 3-ba nincs benne…ideje lenne lecserélnem.

De ha tegnap még ment rajta a dolog akkor mára szerintem nem kellett volna el tünnie a dolgoknak a számlapról.

esetleg próbáld meg visszaállítani az óra beállításait, és újból beállítani. ennyi információból nem derül ki, mi lehet az oka.

Egyébként tegnap este a frissítés után nekem is össze-vissza elmásztak a beállított számlapjaim, kvázi újra össze kellett raknom őket.

Sziasztok!

Nekem is ezt csinálja, de már a galériában is rosszul jelennek meg a számlapok…
Pl. Ha a Nap-nál hozzáadom az egyik újat, akkor alapból van benne időjárás, stb… de ha szerkesztésre megyek eltűnnek. (Series 4)

nekem ez nincs is benne az újba pedig series 4 nekem is!

Egy újra indítás a telefonon és az órán megoldotta a problémát.

1 kedvelés

Miki egér csak nálam némult meg?

Frissitesek utan kellhet 1-2 nap amig letolti a hangokat. Ugyonez igaz Sirire is.

1 kedvelés

Nálam eltűnt a szeptemberi kihívás és akkor is kapok értesítést, ha a telefon fel van oldva. Majd alakul ez is :rofl: