Megjelent a watchOS 7.3.1 a Series 5 és SE órákra

Eredetileg itt jelent meg: Megjelent a watchOS 7.3.1 a Series 5 és SE órákra - Szifon.com

Az Apple este 7-kor kiadta a watchOS 7.3.1-et az Apple Watch Series 5 és Apple Watch SE modellekre, ami ebben az esetben egy fontos hibajavítást tartalmaz. Emiatt a hiba miatt előfordulhat, hogy ha a watchOS 7.2-t vagy 7.3-at futtató óra lemerül, és energiatakarékos módba kapcsol, akkor nem lesz hajlandó tölteni, vagyis ebben a módban ragad.…

Nekem még sosem merült le teljesen az  :watch:. Nem is tudtam erről a hibáról. De megnyugtató, hogy már nem is kell tudnom.

Amióta felraktam az apple watch (series 5) az új rendszert azóta egy nap alatt lemerül. A watch alkalmazásban a óraszámlap beállításait mindig elfelejti… Kiborító , javítanak egy dolgot , két dolgot tönkre vágnak

Miért, meddig bírta neked a series 5 eddig? :flushed: Nekem mikor új volt is egy nap alatt lemerült.

Nekem is 1 nap és ennyi. Oké, ha kikapcsolom éjjel, simán 2 napot bír, de normális használat mellett nap végére kb 30%-ra merül. Ez mondjuk este 8.

Nekem 2 napot bírt , napi 2-3 óra edzéssel. Mondjuk nem kapcsoltam be az állandó megjelenítést a képernyőn. Most még azt kipróbálom, hogy az óra ne gyűjtse be minden egyes csukló fordításánál az időjárási adatokat. Hátha ez megoldja. A watch alkalmazás nálatok is hibás?

Mire gondolsz? Mi a hiba nálad?

Saját óraszámlapoknál , a “komplikációk” nem jelenek meg. De az órán ott vannak. Ha újat választok akkor meg elég hiányos. 1 éve van meg, nem így működött eddig. Ez valami új hiba lehet, legalábbis nálam