Megjelent a watchOS 7.3.3 – fontos biztonsági módosítások

Eredetileg itt jelent meg: Megjelent a watchOS 7.3.3 – fontos biztonsági módosítások - Szifon.com

Az Apple este 7-kor kiadta a watchOS 7.3.3-at, ami ebben az esetben is egy fontos hibajavítást tartalmaz az iOS 14.4.2, az iPadOS 14.4.2 és az iOS 12.5.2 mintáját követve. Az Apple itt is szűkszavúan, csak egyetlen mondattal (ráadásul ismét angolul!) írja le a frissítés újdonságait, de a watchOS 7.3.3-as szócikk alapján ez a verzió ugyanúgy…

nekem nem megy fel… “megpróbálja később, az éjszaka folyamán telepíteni”… ?! :roll_eyes:

és ha töltőre rakod, majd pedig az iPhone-on a Watch appban próbálkozol meg vele?

Még az sem elég, hogy töltőn van.
Az órának 50% felett kell lennie ÉS töltőn.
Most csináltam meg a sajátomat és addig várakoztatott amíg a töltőn lévő óra el nem érte az 50%-ot :slight_smile:

de ezt amúgy ki is írja. :slight_smile:

töltőn, 50% felett… de nem adom fel :smiley: “Ellenőrzés…”
(újraindítottam az iPhonet, az órát még nem, mert az sok idő :D)

Persze, csak ez a többi apple cucnál nem így van (pl. iphone, ipad) ott elég a VAGY, ezért hajlamos lehet az ember automatikusan az óránál is ezt gondolni esetleg még akkor is ha felületesen rápillant a leírásra. Magamból indultam ki :slight_smile:

újraindítás se segített, egyre jobb :astonished: :watch: :calling:

Probald meg torolni az orarol a frissitest es ujra letolteni.

Üdv!
Tegnap este frissítettem a series 6-os órámat, és ma jóval hamarabb lemerült, mint szokott, pedig nem használtam aktívabban, mint máskor szoktam. Persze ez még nem tendencia, de azért gyanús az egybeesés.
Az érdekelne, hogy tapasztalt-e más is gyorsabb merülést, mint korábban?
Köszi, ha valaki válaszol! :blush:

minden frissítés után előfordul ilyesmi. ha nem változik egy-két nap után sem, akkor már lehet gondolkozni azon, hogy valami gond van.

sikerült, nem tudom, mi változott, de felment LOL