Megjelent a watchOS 7.6 – EKG és szabálytalan szívritmus értesítések támogatása 30 további régióban

Eredetileg itt jelent meg: Megjelent a watchOS 7.6 – EKG és szabálytalan szívritmus értesítések támogatása 30 további régióban - Szifon.com

Az Apple este 7-kor kiadta a watchOS 7.6-ot, ami gyakorlatilag az EKG és a szabálytalan szívritmus értesítések támogatását teszi elérhetővé 30 további régióban az Apple Watch Series 4 és újabb modelleken. Ezeken túl pedig új funkciókat, fejlesztéseket, illetve hibajavításokat tartalmaz, bár az EKG-t és a szabálytalan szívritmus értesítéseket kivéve az Apple semmi egyebet nem említ…

Sikeresen megint jól elba**ták ezt a szoftvert. Tegnap este frissítette le az óra ezt a szoftvert, éjjel 12-kor leszedtem a töltőről, reggel 7 órakkor pedig full lemerülés végett teljesen kikapcsolt. Apple Watch Series 5 SS Basszák meg, hogy egy jó szoftvert nem tudnak összehozni…

Minden szoftverfrissítés után téma, hogy a frissítést követően az eszközök a háttérben még különböző folyamatokat végezhetnek, így kellhet 1-2 nap mire beállnak a régi szintre. Nem tudom hányszor kell még leírni.

Mellesleg nálam az 5 és a 6 is pont ugyanúgy működik mint előtte.

Persze de sokkal 1xűbb ha fikáznak mint ha olvasnak.

Ahoz képest még pár nap elteltével is csinálja, sőt, ma tölteni se tudom, megrekedt 27% töltöttségen, hiába van folyamatos töltés alatt… Valami nagy gebasz van ezzel a szoftverrel.

Javaslom akkor dobd ki. :smiley:

3 kedvelés

Amúgy kb jahh…, kuka lett eléggé. Még este full lemerült, nem raktam már rá a töltőre, mert nagyon fel volt forrósodva a töltés eröltetése végett (legalábbis gondolom), reggel raktam rá és végre hajlandó volt elkezdeni a töltést normálisan, de nem tudtam megvárni míg teljesen feltölt, mert el kellett mennem, így kb 50% körül leszedtem. Kiváncsi leszek este feltölti-e teljesen.

és mi van akkor, ha most visszaállítod az óra beállításait, és újból párosítod?