Megjelent az iOS 11.4.1 – AirPods és Exchange hibajavítások

Pontosan mi használhatatlan? Én évek óta használom Exchange-dzsel, apróbb hibáktól eltekintve szépen működik.

Levelek megérkezése, küldése majdnem időben történik csak pár órákat csúszik a dolog, néha egy napot. De aláírom, hogy van amikor sikerül neki. Jelzi, hogy van új levelem csak az a kérdés, hogy azt a levelet én miért nem látom. És, hogy ezek a dolgok miért működnek akár az Outlookkal, akár OWA-n normálisan. Persze tudom a választ, Exchangere ezeket kell használni. Csak pont emiatt röhögök ezeken a hibajavításokon.

USB védelem: már fel is törték…
“What we discovered is that iOS will reset the USB Restrictive Mode countdown timer even if one connects the iPhone to an untrusted USB accessory, one that has never been paired to the iPhone before (well, in fact the accessories do not require pairing at all). In other words, once the police officer seizes an iPhone, he or she would need to immediately connect that iPhone to a compatible USB accessory to prevent USB Restricted Mode lock after one hour. Importantly, this only helps if the iPhone has still not entered USB Restricted Mode.”

nem törték fel. le is írják, hogy “this only helps if the iPhone has still not entered USB Restricted Mode”.

Végig olvastad a cikket?

végig. nem törték fel. ha ugyanis a készüléken már aktiválódott a korlátozott mód, akkor ahogy írják is: " then USB restricted mode has been activated already, and there is nothing you can do about that, sorry". a funkció bekapcsolódásának esetleges megakadályozása nem feltörés.

Nekem iphone X-en a frissités óta eléggé akadozik, pl feloldás után néha akadozva jön be a főképernyő. Vagy alkalmazások közötti váltás esetén is be be akadozik.

Sziasztok! Frissites ota zajos kepet alkot a kamera normal fenyviszonyok kozott is! Valaki tapasztalt ilyet?

Sziasztok.
Sajnos én olyat tapasztalok, hogy van egy iPhone 7 Plus-om és nem működik a Siri és ha szemből szeretnék selfi videót csinálni akkor nincsen hang. Viszont ha Facetime-olok akkor meg működik van hang.
Szerintetek ez mitől lehet? :slight_smile: Köszi előre is!

érdemes lenne elsőként az ebben a cikkünkben leírtakat végigzongorázni: https://szifon.com/2012/12/21/gyakori-kerdesek-mit-tehetunk-ha-furcsa-dolgokat-produkal-a-keszulekunk/

ha ezek egyike sem orvosolja, akkor vidd be egy hivatalos szervizpartnerhez: https://szifon.com/2017/02/21/gyakori-kerdesek-melyek-az-apple-hivatalos-szervizpartnerei-magyarorszagon/