Megjelent az iOS 12.1.1 – Haptic Touch, FaceTime Live fotók, hibajavítások és egyebek

Ott van, hogy hibás az akkumulátor “unexpected shutdown”, szimplán akkumulátor csere.

Az is ott van, hogy kikapcsolta a keszuleklassitasos vedelmet, ami nem engedte volna a maximalis teljesitmenyfelvetelt.

Sziasztok!

Sajnos a 6s-ben szériahibás a gyári akksi.
Ha garanciás még,cseréltesd.A csere akksi már jó lesz.
Ha nem garanciás,áldozz rá 10e-t dec.31-ig és cseréltesd hivatalosan.

Neked mikori a készüléked? Mikor vetted?

István: Ha engem kérdezel (gondolom igen) akkor megjelenése után egy-két héttel max.1hónappal.

igen téged, de akkor az újabb gyártásúakkal gondolom nincs ilyen gond…

Nem hiszem,de ha vki azt veszi észre,hogy kb.+5fok alatt 2percenként veszít 1%-ot a töltöttségből nyomkodás közben akkor bizony cseréltetni kell az akksit.
(Nekem sajnos nem megy a csere,mert van egy nagyon pici repedés az egyik sarokban és emiatt nem cserélik csak kijelzővel együtt ami nem egy-két ezer Ft.)

vmit nem keversz? ez másik készüléken is ott van, lentebb írják, hogy disable -be tettem a lassulás/váratlan kikapcs funkciót

az a vicc, hogy a nejem készülékében cseréltettem akksit, mert siránkozott pont ugyanez miatt. azóta szerintem rosszabb, vagy legalábbis ugyan olyan de nem jobb semmiképpen. a lányomnak is cseréltettem aksit, közben készüléket cserélt, pár hónap elteltével-jelzem új aksi volt- be sem kapcsol a készülék. a Bölcső utcában cseréltettem :frowning: az enyém pedig úgy fél éves, hogy az előzőt cseréték o&m packban

A Bolcso utcaban nincs official Apple szerviz. Csak a hivatalos Apple szervizek tudnak eredeti alkatreszeket (igy akkumulatort is) rendelni.

a Bölcső utcában nincs hivatalos szerviz. a hivatalos szervizek azok kizárólag ezek:

Ezek szerint azok az aksik xarok amit ok cserelnek? Ez hosszutavon azert visszautne nem? Valljuk be egy aksicsere azert nem egy urtechnologia🤓

hát de ha egyszer nem hivatalos szervizben cseréltetted, akkor nem is várhatsz el olyan minőséget, amit az eredetinek nyújtania kell. mivel az Apple senkinek nem ad ki alkatrészt a hivatalos szervizeken kívül, így mindenki, aki nem hivatalos szerviz, az csak utángyártott alkatrészeket tud használni, amiknek a forrása és így a minősége emiatt kérdéses.