Megjelent az iOS 12.1.3 – CarPlay, HomePod és iPad Pro hibák javítása

Sajnos az én SE32-met elállította az új iOS. Probléma, hogy a szoftverfrissítések egyes funkciókat átállíthatnak. Hmmmm.

Ezt pontosíts kérlek.

Nekem is ottmaradt a piros1 jel a beállitások appon frissités után. Belül sehol sem jelez semmit, újrainditás sem változtat semmin. i7 32gb

5S merül mint a nyeletlen balta!
Bárcsak vissza lehetne tenni a 12.0.1-et, az volt a legjobb!
K…a Apple nem megy a bolt, és rögtön leb…k az iOS-t, hogy többen vegyenek újabb telefont.
Szarjanak sünt!

Nekem egy 2018-as Kia Ceedben is eldobalta a kapcsolatot a CarPlay teljesen hektikusan. Sajnos nem tudom kiprobalni, hogy ez megoldodott-e mert azota nincs meg a verda (ceges volt).
Ellenben most olvastam a Forbes-on, hogy a 12.1.3-at is valoszinuleg sikerult elbaszcsiznia az Applenek. Valakinek csak a mobiladat megy el, valakinek a terero megy el idonkent es a wifi is. Szoval csatlakoznek az elottem szolohoz, bar megerdemlem mert en voltam olyan balfasz, hogy 400 ezerert vettem telefont. Szarjanak sunt, ha mar a javitasok is bugosak. Mi a rakot csinalnak ott Cupertinoban?

Sziasztok, valaki tud segíteni a frissítés óta iPad 2018-n nem jönnek a szöveges üzenetek, mytelenor fiókba ennek hiányában nem lehet belépni. ( wifi-el sem saját 4G-n sem, amihez a szolgáltató szerint üzenet sem kéne ) Telenor szerint ők látják hogy kimennek nálunk 2 készülékkel is ugyan ez a hiba. Egyik hivatalos a másik beta frissítést kapott, semmin nem állítottunk át.
Előre is Köszi

Az iPad nem tud sem SMS-t fogadni sem kuldeni, igy ha tenyleg SMS-t kapsz a szolgaltatotol, akkor azt nem fogod latni.

Félreértettél , iCloud fiókban minden eszközöm összekapcsolódik . Az iPad egy otthon internetes SIM kártyát kapott. Amikor evvel a számmal megpróbáltam belépni eddig a MyTelenorba , a kapcsolt üzenet jött a telefonomra amit ha beírtam be is léphettem. Most bármi ilyen jellegű kódos rendszerről nem jön semmi , sem nekem sem a gyerek készülékekre ! … és eddig ez működött . Illetve sima 4G-n be is jelentkezett a MyTelenor alapból, most meg kéri az üzenetben kapott kódot ami meg nincs.

Tehat nem az a baj, hogy a SIM kartyara kapott uzenetek nem lathatoak, hanem az a problema, hogy van tobb eszkozod, be van a kapcsolva a beallitasok/uzenetekben az uzenetek tovabbitasa mas eszkozokre es megsem erkeznek meg mas eszkozokre az uzenetek.

Nekem van egy “elromlott” appleid-m amivel pont ez tortenik. A supporttal nem tudtuk megoldani, igy csinaltam masikat.

Elso korben en azzal probalkoznek, hogy kikapcsolnam az uzenetek tovabbitasat (esetleg ilyenkor lehet rebootolni az adott eszkozt, hogy minden gyorsitotar kiuruljon), majd visszakapcsolnam (nekem az ellenorzo kod sem erkezett meg a tobbi eszkozre a hibas Apple ID-t hasznalva), hatha ez megoldja. Ha ez nem oldja meg, akkor iCloud logout/login, vegul ha ez sem, akkor megneznem, hogy masik Apple ID-vel megoldodik-e. Ha masik Apple ID-vel megy, akkor ki lehet probalni azt is, hogy azt az ID-t, amivel nem megy, azzal kijelentkezel mindenhonnan, majd 1 vagy 3 honap mulva jelentkezel be ujra. (azert 1 vagy 3, mert mindenfele titkositasos tanusitvanyt hasznal az iCloud a kommunikacio soran es ezek vagy 30 napig vagy 3 honapig ervenyesek, azzal, pedig, hogy nem hasznalod es ki vagy jelentkezve, a mostani kulcsok lejarnak es lejarat utan meg szokott javulni a dolog). Ha nem akasz varni, akkor egyszeruen elkezdessz erre masik Apple ID-t hasznalni. (a meglevo Apple ID emailcime modosithato, igy ezentul ezt a storeban fogod hasznalni, az uj amit keszitesz pedig lehet ugyonazon az emailcimen mint a regi volt).