Megjelent az iOS 12.1.3 – CarPlay, HomePod és iPad Pro hibák javítása

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/01/22/megjelent-az-ios-12-1-3-carplay-homepod-es-ipad-pro-hibak-javitasa/

Bő egy hónappal az iOS 12.1.2 megjelenése után az Apple kiadta az iOS 12.1.3-at. Az új kiadás több hibát is javít, ezek között van CarPlay-t és HomePodot is érintő, illetve iPad Pro-val kapcsolatos is. Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints ide, hogy átugord a cikkben ezeket: Letöltés. iOS 12.1.3 újdonságok A hivatalos információkban…

Public Beta még nem mutatja. 16D5039a a PB build száma.

Üdv. Egy érdekes dolgot tapasztaltam XS 64GB IOS 12.1.2. rendszerű készülékemmel. VW Passat 2015-ös modellhez Bluetooth kapcsolattal csatlakoztatva hívás közben, úgy 1 perc után nem hall a másik fél, miközben én mindent értek amit mondanak. Hívás lerak, újrahívás után már az elejétől nem hall a másik fél. Ugyanezt SE 16 GB IOS 12.1.2 rendszerű készülékemmel nem tapasztalom. Hasonlót tapasztalat már valaki? A frissítésben bízom, hogy megoldja.

Csupa olyan hibajavítás amit eddig én nem is tapasztaltam. iPhone XS 256GB

Iphone 6s plus meg csak lassul lassul lassul, elfogy a ram… kezdem unni. Vissza sirom iOS10.0-t az egy alom volt :cry:

Iphone 8 ban is 2GB van nem? Szoval nem ertem… lehet nullara kene takaritanom(mi ez android :laughing:)?

könnyen lehet, hogy nem a RAM fogy el, hanem az akkumulátor állapota a nem megfelelő.

82%-os es -10fokban se kapcsol csak ugy ki, nincs vele gondom de gyanitom hogy meg mindig “lassitjak” az aksi toltottseg alapjan, 10% alatt erezhetoen vissza vesz az erejebol.

A 8 Plus-om meg, mintha egy lehelettel még gyorsabb lenne.

iOS 10.2 vagyok még… Várom a csodát… hátha lesz jailbreak… :slight_smile: De ez már csak álom marad… Valaki visszasírja 12-ről 10-re a rendszerét? i7 a teló… Vagy ne várjak tovább? :upside_down_face::point_up::nerd_face::nerd_face:

Ezt nézd meg. Ios 10 jailbreak elvileg. https://meridian.sparkes.zone

Vajon az Xs Max wifi problémáit is orvosolták? Gyenge a jel, eldobálja.
Ugyanezzel a routerrel ipad, 6splus, mac, ipod touch tökéletes.
-Hálózat visszaállítása már volt…

nem iOS 10-es jailbreakre vár, hanem iOS 12-esre.

Stei: köszi, Megnéztem… semmi sem történt… majd megnézem tüzetesebben! :slight_smile:

Jadeye: Mind1 hogy iOS 10-es vagy iOS 12-es csak jailbreak legyen :slight_smile:

Én a 81%-os aksit kicseréltettem. Nem lassú volt a telefon, hanem teljesen összezavarodott a töltöttség kijelzése. De sose volt lassú. Szintén 6S.

Sziasztok ! Remelem gyorsan jon a kovetkezo mert ez egy sz@r ! Frissites ota nem tunik el a piros 1 es a beallitasok applikaciorol ! Hiaba inditottam ujra es ujra .

Egyedi probléma lesz Beállításokon belül hova jelzi az értesítést?

Off: Megjelent a macOS Mojave 10.14.3 (is)!

nekem sincs ilyen gondom, esetleg nem az icloud-on van, hogy elfogyott a tárhelyed és bővíccsé?

Sehova ! Ott mar nem jelez semmit csak amikor vissza lepek mindig ott van kint a piros 1 es roppant mod zavar ( iPhone X )

A carplay probléma asszonynál az xsmax-on elöfordult, mondjuk egy 1000km-es úton, 10óra alatt 2szer szakadt meg a kapcsolat.