Megjelent az iOS 12.2 – négy új Animoji, hibajavítások, EKG-korlátozás

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/03/25/megjelent-az-ios-12-2-negy-uj-animoji-hibajavitasok-ekg-korlatozas/

Bő másfél hónappal az iOS 12.1.4 megjelenése után az Apple kiadta az iOS 12.2-t. Az új kiadás elsősorban négy új Animojit tartalmaz a hibajavítások és fejlesztések mellett, illetve az Apple tovább korlátozza az EKG funkciót. Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints ide, hogy átugord a cikkben ezeket: Letöltés. iOS 12.2 újdonságok A hivatalos…

Az 5S (animációk) rendesen akadozik tőle! :rofl:

Miért van az hogy beta profil mellett is megjelenik? Eddig ez nem volt így.Mit tudok rosszul?

ujabb mint a final beta. Normalis.

Köszi! Ha feltolom akkor utána ha jön megint beta szoft, telepíthetem újra gondolom a beta profilt?

ha törölte a béta profilt, akkor igen. ha nem törölte a béta profilt, akkor nem.

Valakinek megjelent az EKG lehetősèg az óráján ezzel a frissítéssel,korábban nem volt neki.Ezt hogy?

Milyen országból származó órán?

Magyar és iStyle-ban vette.

irok errol ma egy cikket mar eleg sok email jott, szal tudjuk nagyjabol mi van :slight_smile:

Nekem nem adja be…
iOS 12.1.4, az ön szoftvere naprakész…

Pedig a leírásban nem látom hogy ez béta lenne…

WatchOs 5.2 még nem jelent meg ugye? Nem jelenik meg nekem egyenlőre…

még nem jelent meg.

Megtalálta valaki a garanciális infókat?

az AppleCare megjelenik. elképzelhető, hogy a sima garancia nem.

Sima garancia is megjelenhet, de össze-vissza. Írták Twitteren, hogy a pár hónapos iPad Pro-n nem látszik, míg például a lassan egy éves iPhone X-emen pedig ott virít.

En ugy lattam par eszkoz megvizsgalasa utan, hogy a validated purchase date eseten mutatja a garanciat.

1 kedvelés

Azt vettem észre, hogy 2 napja még csak 7,5W-al volt hajlandó tölteni a QI töltőmről, de ma 10W-ra is felment (iOS12.2-vel már). Nálam van a hiba, vagy tényleg tud már gyorsabb wireless töltést is a frissítés óta?

Irregular heart rhythm notifications now available in Hong Kong and some regions in Europe.

Na mostmár beadta.
Igaz sokra most nem megyek vele, ezek a szerencsétlenek még mindig nem tudnak elszakadni a wifitől, ami amúgy néha lassabb mint a 4G…
Sose fogom megérteni…