Megjelent az iOS 12.3 – AirPlay 2 és Apple TV app újdonságok

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/05/13/megjelent-az-ios-12-3-airplay-2-es-apple-tv-app-ujdonsagok/

Közel másfél hónappal az iOS 12.2 megjelenése után az Apple kiadta az iOS 12.3-at. Az új kiadás elsősorban az AirPlay 2 és az Apple TV app esetén hoz újdonságokat – illetve elvben előkészítheti az Apple Pay hazai támogatásának indulását is. Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints ide, hogy átugord a cikkben ezeket: Letöltés.…

“elvben előkészítheti az Apple Pay hazai támogatásának indulását is” - erre mi utal? Vagy ezt miből feltételezted?
Mert ez akkor azt is jelentheti, hogy a nem támogatott országok támogatottá tételéhez iOS frissítés szükséges.

Sokszor kell szoftveres frissítés is egyes funkciókhoz, például az EKG-hoz is watchOS frissítés kellett, hogy működjön itthon. Például VoLTE támogatáshoz is iOS vagy legalább Carrier frissítés kellett.

Szóval van ennek alapja.

Ezt feldobja nekem is pedig az utolsó beta van fent és a számok szerint annak magasabb a build száma és mégis. Hogyan van ez?

valószínűleg azért, mert mégis más, mint a legutóbbi béta build. a fő branch (16F) utáni négy (16F5156a) illetve három (16F156) számjegyes verziószámokat nem tudod direktben összevetni ebből a szempontból, mert más szisztéma a kettő (illetve ha megnézed, az első számjegy és a betű leszedésével még egyezik is a 156, a 16F után az 5-ös a béta jelzés). a 16 az iOS 12 jelzése, az F pedig a 12.3-é, ami így a hatodik alverziója az iOS 12-nek.

Köszi szépen, megint tanultam vmit!

Lesz még vajon iOS 12 update? Mármint nem ilyen hot fix szerűre gondolok, hanem egy ilyen “komolyabb” frissítése, mint a 12.3-ra.
Vagy már inkább az iOS 13-ra fognak koncentrálni?
Tudom, hogy nehéz, sőt nem lehet megmondani, csak kiváncsi vagyok ti mit gondoltok erről!

Szia,

már nem fog. Általában a szeptemberi megjelenés után a .1 vagy .2 szokott nagyobb frissítés lenni. Például iOS 11.1 vagy iOS 12.1. Így nem várható már nagyobbb frissítés.

Sziasztok, iPhone XS-t frissítettem 12.3-ra és nem jelent meg az Apple TV app. App Store azt jelzi, hogy telepítve van, de amikor ott rámegyek a megnyitásra egy felugró üzenetben tájékoztat, hogy nem lehet megnyitni amíg a korlátozások be vannak kapcsolva. Nincsenek bekapcsolva. iPad Pro-n hibátlan. Másnak is van ilyen?

van fent bármi konfigurációs profil, mondjuk céges MDM, akármi?

Nincs semmi. Soha nem is volt sem céges, sem béta profil.

és mi a beállított régió?

Magyarország

esetleg menj végig ezeken:

Ennek fényében akkor azt gondolod, hogy a következő beta majd a 13 első lesz?

Sztem 100% :smiley:

Csak mert ha ezt most ráengedem akkor tutira letolja a beta profilt és ha mégis jön vmi új, hát keresgélhetek megint honnan töltsem le. Na és egy igen lusta gunar vagyok pláne így a tavaszi fáradtság idején. :roll_eyes:

Köszönöm Jadeye.
Megvan a megoldás.
Beállítások-iPhone tárhely
Itt látszott az alkalmazás. Eltávolít, majd újratelepít.

1 Like

Nekem sem jelent meg az app! Le kelett töltenem, most már így megvan! IPhoneX

Remote app tényleg jobb lett, de még mindig nem lehet koppintással tv csatornát váltani.