Megjelent az iOS 12.4.3 – biztonsági javítások

Milyen diktalas hangja? Pl. Sirinek is hangos tud lenni a csilingelo hangja, de ha triggereled Sirit, majd hangerot allitasz a gombokkal, akkor amig szol ez a Siris hang, addig direkt Siri hangerejet allitod csak.

Ennek majd utána nézek. Amikor a diktálás gombot megnyomod bárhol.

Minden ilyesmi ki van kapcsolva :smiley: emiatt pedig nem fogom bekapcsolni. En nem akarok beszelni az eszkozeimhez

1 kedvelés

Az ios 10.3.3 volt fent. A messengernek nem volt hangja mivel ezt kikapcsoltam. Most, hogy 12.4.3-ra frissult az ios, most van hangja a messengernek ha kikapcsolom akkor is! Lehet, hogy az uj messenger okozza, mert olvastam, hogy tavaly az android-al is volt ilyen problema es ott sem mukodott a hang kikapcsolo…
Azt irod, hogy azzal nem tudom azt kapcsolni,de akkor mivel tudom? Biztos erted a kerdesem? :wink:

A telefonon levo nemito kapcsolo valo erre. Illetve, megnezheted az alkalmazason beluli beallitasokban. Tehat nem a telefon sajat Beallitasok appjaban, hanem magan a Messenger appon belul van-e erre kapcsolo.

igy van es most az hibasan mukodik…nem reagal…

Marmint mi van igy? Azt irtad, hogy a telefon beallitasokban kapcsoltad ki az ertesitesek hangjat. Az mint mondottam nem olyan kapcsolo, amivel a feljlesztok tudnak mit kezdeni. Azzal csak az ertesitesek hangjat tudod kikapcsolni.

Nem azt irtam! Azt irtam, Hogy “…hiaba kapcsolom ki az alkalmazasoknal a hangokat megis van hangja. Pl. a messengernek is. Iras kozbeni hangokra gondolok…” :wink:

De nem ertem, hogy mit jelent az “…hiaba kapcsolom ki az alkalmazasoknal a hangokat megis van hangja. Pl. a messengernek is. Iras kozbeni hangokra gondolok…”. Nem tudod globalisan kapcsolni a hangokat a rendszerben 1-1 appra. Ha le akarod nemitani az eszkozod, arra a nemito kapcsolo hasznalatos (de igy is meg tudja ugy irni a fejleszto, hogy legyen hangja az appnak). Ha ez az opcio keves, akkor ha az alkalmazas a sajat beallitasain belul lehetoseget biztosit az adott hangot kikapcsolni, akkor azt ott tudod megtenni. Ha ott kikapcsolod, de megsem kapcsol ki a hang, az egy olyan allapot, amihez az Applenak es a rendszerfrissitesnek semmi koze. Azt ott csak a fejleszto ronthatta el.

amiket te említesz, azok az adott alkalmazásnak a használat közbeni saját hangeffektjei, amit semmiben sem befolyásol, hogy a beérkező értesítések hangját leveszed. az ilyen hangokat a készülék némításával tudod némítani – vagy az adott alkalmazás saját beállításaiban tudod őket adott esetben kikapcsolni. a Messenger beállításait az appon belül a bal felső sarokban a profilképedre bökve éred el, ahol van külön menüpont Értesítések és hangok néven. ha ott kikapcsolva mégis csipog mindenre, akkor az van, amit @Czo írt.

1 kedvelés

Jadeye! Koszonom, hogy Te ertetted, hogy mit szeretnek es koszonom, hogy segitettel megoldani a problemamat! Ezt a menut kerestem :wink:

1 kedvelés