Megjelent az iOS 13.1.1 – hibajavítások és fejlesztések

Szia! Értem amit írtál az akkumulátorral kapcsolatban. Az, hogy bugos ez a funkció olvastad valahol, vagy kitapasztaltad? Zsolt

Az SE-m a 13.1.1 frissítés óta úgy merül mint a nyeletlen balta.
Más is tapasztalja azt a hibát, hogy az AppStore nem mutatja ha van egy appnak frissítése, illetve, ha belépek, és van frissítés, rányomok a frissítésre, megjelenik, a STOP gomb, de nem kezdi el frissíteni, vagy csak a körbe-körbe karikázik?
Ilyenkor meg kell állítani a frissítést, és újra próbálni, ha akkor sem indul el a frissítés újra kell indítani a telefont.
Ezek az appstore-os hülyeségek mitől lehetnek?

Illetve a haver iphone 7-je is hülyeségeket mutat akku töltésre, és nagyon merül a 13.1.1 frissítése óta.

iTunes-os restore-t próbáltál már rajta?

Az én SE készülékem is borzalmasan gyorsan merül, pedig az akkumulátor még bőven jó. Nem szívesen állítom vissza, mert sok minden van beállítva rajta. A biztonsági mentésből való visszaállításban nem hiszek, mert hozza magával az előző problémákat. Zsolt

2x is amikor be volt kapcsolva a funkció, fullra töltöm este és reggelre mind2x 84-85%-ra esett az akksi míg ha ki volt kapcsolva csak 97-98% volt, ebből sejtem, hogy nem egészen úgy működik még ez a funkció ahogy eltervezték.

XS-en megint nincs 3D Touch.

Ha nem kapcsoltad ki, akkor van.

Jogos, updatenél pattanhatott el valami, mert ki volt kapcsolva, pedig én hozzá nem nyúltam.

13.1 óta iPhone SE-nél pár progiban (Messenger, Viber, Szifon, stb.) rosszul osztja ki a képernyőt. Felső állapotsor fele látszik csak. Más tapasztalt már ilyet?

Dobsz erről egy screenshotot kérlek? :slight_smile:

A képernyőfotó jó képet mutat!!!
Majd megpróbálom lefotózni egy másik telóval.

okés :slight_smile: olyan mintha akkor nem szoftveres hiba lenne, hanem hardveres. :pleading_face:

13.1.2 ? Gondolom most készül a cikk és beta meg sehol?

Én ma cseréltettem akksit az SE-ben. A 13.0 frissítés után én visszaállítottam a telefont. A másik kettő után már nem. Utána kezdődött, hogy különböző töltöttségi szintet mutatott. Volt, hogy 1%-nál indítottam újra és felugrott 35-re. És még órákig működött. Mivel rengeteget használom, nem igazán bírja a teljes napot, szóval sűrűn volt töltve, egyszer már befékezte a szoftver a porcesszort, hiába volt 100% az akksi állapota. A mai csere után viszont elkezdtek rendben működni az alkalmazások, meg eltűntek az akadozások. Köszönöm a tippet @SzifonAdmin

1 kedvelés

Na ez jó hír :slight_smile: Úgy látszik ez volt akkor a hiba.

Igen!
Most frissítettem én is és 13.1.2 lett…

WOW a 13.1.2 vissza hozta a havi activity díjakat!! csak nem én voltam a hülye!!

1 kedvelés

Nálam is! De szerintem kellett hozzá az új havi kihívás is, mert én este felraktam, de nem jöttek elő a korábbi jelvények csak ma reggelre.

Meggyógyult. Újraraktam a Messengert és feltettem a 13.1.2-t és többé nincs olyan, hogy a képernyő felső részét levágja. Talán a 13.1.2 miatt:

  • Kijavít egy hibát, amely a kijelző kalibrációs adatainak az elvesztését eredményezhette.

Hoppá, valóban. :slight_smile: Köszi az infót! Cserélt kijelződ volt? Vagy volt valaha javítva a készülék?