Megjelent az iOS 13.3.1 – több hiba javítása és fejlesztések

Bár ezt nem láttam hogy bárki említette volna bárhol, de nekem ettől a frissítéstől visszajött a Timer a zárt képernyőn az idő alá. Ez egy jó ideje nem volt már ott nálam sajnos, most örülök mert sokszor használom sütéshez-főzéshez és így ismét nem kell már mindig feloldogatnom a telefont és belépni a Timer-be hogy nézegessem.

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy használ-e valaki iOS 13.x-es telefonnal párosított nulladik sorozatú Watchot? Ennek WatchOS-e 4.x-es és már nem tehető rá az újabb 5.x, 6.x. verzió. Együtt tudnak-e működni, mert jelenleg 12.x-es verzió van két telefonon is, és úgy jók. Nem szeretném, ha iOS 13.x-re frissítés után kiderülne, hogy nem mennek, mert a 12.x-et már nem lehet visszatenni.

@Joejoe51 az iOS 13 is lefelé kompatibilis, kezeli a watchOS korábbi verzióit.

Szia ! Megerösítem az elöttem szólót. IOS 13-al használom 0 szériás Watch-om. Mülödik, frissíthetsz 13-ra

Az iphone 6s-emnél nem szűnt meg az ios 13 óta tartó akksi probléma. Letöröltem aztán beállítottam új iphoneként, aztán 3-4X lemerítettem teljesen és fullra feltöltettem. A 92%-os akksiból hirtelen 88%-os lett. A beállítások akksi menüre meg, ha rámegyek akkor ezt mutatja ( lásd mellékelt kép) Hozzáteszem a telefon minden este fullra lett töltve az elmúlt 2 hétben. Mostmár érdekel mit mondanak rá az Apple Storeban, hogy akksi vagy szoftver probléma. Az akksi amúgy cserélve lett a csereprogramban.

Sziasztok!

A Mailben találtam egy nagyon zavaró hibát. Amikor lerakod az éppen írt levelet hogy mondjuk megnézz egy másikat, majd folytatod a levél írását, gyakorlatilag elveszik a levél amit írtál. Vagy üres lesz minden mező, vagy atkódolja a szöveget a mail. Ez nálatok is van?

Szia! Nekem nem csinálja! i7

Sziasztok .
Valaki elmondaná hogy hogy kell kérvényezni hogy visszatehessem az IOS12 legutolsó verzióját ? Eljött a pillanat hogy használni szeretném a telefont hiba nélkül .
Köszönöm .

@akoshhh bemégy egy hivatalos szervizpartnerhez, és megmondod nekik, hogy vissza akarod tetetni az iOS 12-t, mert nem vagy elégedett az iOS 13-mal.

előtte esetleg felhívhatod az Apple Támogatást, mert ha velük megbeszéled, akkor utána az esetszámot is írasd fel a hivatalos szervizpartnernél való leadáskor, hogy biztosan megcsinálják majd az Apple európai szervizközponjában. (https://apple.com/hu/contact)

Tehát a telefonomat le kell adnom és napokog/hetekig “szervizelik”?

@akoshhh igen, értelemszerűen le kell adnod. itthon nincs erre joga a szervizpartnereknek.