Megjelent az iOS 13.3.1 – több hiba javítása és fejlesztések

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/01/28/megjelent-az-ios-13-3-1-tobb-hiba-javitasa-es-fejlesztesek/

Az Apple este 7-kor kiadta az iOS 13.3.1-et, ami fejlesztéseket tartalmaz, illetve több hibát is javít. Arról egyelőre nincs információ, hogy azok számára ez hoz-e megoldást a hálózati problémákra, akiknek még az iOS 13.3 sem oldotta meg azt, mindenesetre ilyesmit most sem említ a frissítés részleteiben az Apple. Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints…

Nektek engedi telepiteni? Letöltődött, 60%-on van az akksi, de nem engedi a telepitést, szürke marad az opció

és itunes se látja egyelőre

Indítsd újra.

És a GA nem ugyanaz mint a Public Beta.

köszi, ezzel megvan

1 kedvelés

Nagyon jó lett a frissítés. Érezhető a gyorsulás és a hosszabb üzemidő, köszönjük.

Hamar megérezted ezeket! :slight_smile:

1 kedvelés

Irony level :100: :rofl:

Ezt vártam nagyon már! Mondjátok, hogy ki lehet kapcsolni a smylik elől a ló fejeket! :stuck_out_tongue:

Eddig is ki lehetett (iOS 13.3 óta).

iPhone 8 a frissítés óta semmilyen hangot nem ad ki (sem csengés, sem haptikus jelzések).
Valamint baromira belassult…
Másnál nem jelentkezett ez a hiba?
:frowning:

iPhone X iOS 13 felrakása óta hálózati problémás. Egy szóval mondva nem tudom használni semmire. Ez a frissités sem hozott semmi javulást sajnos. Nekem még a 4G kikapcsolása sem segit. De ami a legjobban zavar az hogy az Apple láthatóan érdemben nem is foglalkozik a problémával… kár volt anno felfrissitenem iOS 12-ről.

@iPalmay újraindítás után is ez a helyzet?

@onehecsa egyszerűen rakasd vissza az iOS 12-t az Apple-lel: https://szifon.com/2017/02/21/gyakori-kerdesek-melyek-az-apple-hivatalos-szervizpartnerei-magyarorszagon/

Igen, az volt az első próbálkozásom. Volt még: beállítások alaphelyzetbe állítása s most egy teljes törlés. Ami érdekes, hogy amikor új telefonként kezdtem el a beállítást akkor sem volt semmilyen haptikus visszajelzés sem. Az előbb végzett a visszaállítással s ugyanolyan lassú és semmi hang (még zenelejátszásnál se!).
Valamit nagyon eltolhattak ezzel a frissítéssel, mert a visszaállítás előtt csináltam egy teljes mentés s az iCloud-ban csak a tegnap esti szerepelt, pedig a mentés szerinte rendben lezajlott…
A családban van másik 8-as is, annál semmi gond (a többi iPhone is tökéletesen működik).
:frowning:

első körben visszaállítás számítógép segítségével. ha az sem oldja meg, akkor könnyen lehet, hogy pont a frissítéssel esett egybe, hogy valami megdöglött a készülékben. ebben az esetben vidd be egy hivatalos szervizpartnerhez, és nézesd meg:

Eddig nálam is rendesen üzemel Iphone 8

Iphone SE nem talál hálózatot. Visszaállítással most próbálkozom.

Közben kiderült, hogy a lányom nem frissítette le a másik 8-at, így kivárunk vele…
Nem tartom valószínűnek, hogy ez elromlott volna, nekem gyanús a frissítés. 1-2 nap és meglátjuk.

3db 8-as frissult, zero problema.