Megjelent az iOS 13.4 – új Memojik, iCloud Drive-mappamegosztás, hibajavítások és fejlesztések

Reméltem, hogy az javít. De most próbáltam hogy csak single sim módban beszélgetek és ugyan ugy le-fel.
Meg van az a dual sim es probléma, hogy sokszor csak SMS jön a hívásról, amit itt anno beszéltünk, és akkor merült fel, hogy a VoLTE kikapcsolása segíthet ezen.

Igen, teljesen végig megy. Ez itt mindig megakad. Majd nyomok egy hard resetet akkor kidobja recovery módba és akkor újra fel tudom dobni rá a 13.4-et

Ha tobb szoftververzioval is hullamzik a terero, akkor igen valoszinu, hogy fizikai problemad van. Nem ejtetted le a keszuleket? Mas nem ejthette le, aki nem szolt neked errol? Serult az antenna? Nincs tokban? Ha tokban van, milyen a tok? Tok nelkul is csinalja? Ha mas keszulek (fontos hogy ugyonugy 2G/3G/4G kepes legyen) is csinalja ugyonott, ugyonazon a halozaton, akkor a halozat hibaja is lehet. Mas helyeken is csinalja?

Sosem volt leejtve, sosem volt tokban. Másik iPhone-al jó. (SE)

Akkor jön a telefon visszaállítás.

Köszi!

Sziasztok!
Lehet hogy megköveztek ezért…
Első körben:
Nem fogom az egekig magasztalni az iPhone-t,bár megtehetném mivel 3GS óta ilyet használok,ami nem véletlen.
Volt hogy androidos készüléket kellett használnom,a különbség óriási…
A lényeg,hozzászólásom oka hogy sok embert látok itt szenvedni /ez sem jó,az sem jó iPhone-on/,ha nem testhezálló akkor androidos készüléket kell használni.
Az a probléma (szerintem) hogy még mindig státuszszimbólumként tekintenek erre a telefonra,nem pedig úgy mint egy készülékre.
A 13.4 nálam kiválóan működik.
Amit észrevettem a leírtakon felül,a Safariban,ha megjegyezte a belépéshez szükséges adatokat,most már elég ha rápillantok,nem kell külön a “Belépek” gombot használni.

Ez nem szenvedés, hanem próbálkozunk (legalább is én) megoldást találni egy bosszantó jelenségre. Sosem váltanék androidra, mert én is iPhone 4 óta vagyok a márka kedvelője. (és nem státuszszimbólum nekem, hanem évek óta munkaeszköz)

Én így vagyok vele, de sokan biztosan nem.

akkor könnyen lehet, hogy az Apple mókolt valamit, hogy ne lehessen downgrade-elni. ez egyébként nem meglepő lépés, sosem támogatták a downgrade-et, még ha az iPhone 4-től kezdődően ha még aláírták a korábbi verziót, akkor maga a baseband chip már ezt megengedte. ez milyen készülék pontosan?

Ha a kerdést hozzám intézted,iPhone X.
Tehát Safariban kiválasztom az oldalt és kéri a jelszót. Mivel el van mentve,csak rákoppintok,beilleszti és már nyitja is.
Érdekes hogy nem mindenhol működik.
Pl Supershopot nem tudom így megnyitni,ott az automatikus kitöltés után minimum egy entert (returnt) kell nyomni.

@kaze68 a hozzászólások jobb felső sarkában látszódik, hogy kinek a hozzászólására adott válaszról van szó. :wink:

az általad leírt automatikus beillesztés a jellemzően webes beléptetést alkalmazó appok esetén működik, illetve ha nem ilyenek, akkor a fejlesztőjük beletette, hogy lehessen ezt használni.

Rendben,köszönöm.

11 pro a készülékem. Köszönöm a segítséget akkor lehet, hogy ez a baj. Mert csináltam már ilyet (régi készülékeken) azért nem értettem.

Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni amióta frissítettem (iPhone 8 Plus) egyszerűen a megosztás lap üres. Próbálkoztam újratelepítéssel, és icloudos visszaállítással mert nem akarom elveszíteni az adatokat, de pár óráig jól működött utána újra éltünk a megosztás fül :confused: Lenne ötletetek?

Pontosan milyen megosztas lapp lett ures?

Sajnos nem tudom, hogy tudnék itt képet csatolni, csináltam róla képeket hátha úgy jobban érthető amit szeretnék mondani/kérdezni

:smiley:

Hülye kérdés, de próbáltad újra indítani? :smiley:

redditen is felmerült ez a téma. Ott azt írják, hogy a WhatsApp a ludas.

Én az appban olvasom mindig a cikkeket és rettenetesen sajnálom, hogy ott nem lehet hozzászólni. Az egész app így sokkal rosszabb lett.
És nem, nem látszik benne, hogy mire válaszolsz.

az appban ez jelenleg nem megoldható több okból sem. a weben viszont látszik.