Megjelent az iOS 13.6.1 – több hiba javítása: szabad hely, hőkezelés, Fertőzésnek való kitettség

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/08/12/megjelent-az-ios-13-6-1-tobb-hiba-javitasa-szabad-hely-hokezeles-fertozesnek-valo-kitettseg/

Az Apple pár perce kiadta az iOS 13.6.1-et, ami a frissítés részletei alapján fontos hibajavításokat tartalmaz. Az iOS 13.6.1 egy-egy, a szabad hellyel, a hőkezeléssel és a Fertőzésnek való kitettséggel kapcsolatos hibát javít, érdemes tehát frissíteni! Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints ide, hogy átugord őket: Hogyan telepíthető? iOS 13.6.1 újdonságok A hivatalos…

Valaki tudna segíteni? frissítés előtt is és után is az történik, hogy az iMessage-en belül ugye rányomnék hogy név és fotó kiválasztása, bedobja, hogy csináljak saját memojit, megcsinálom, kész és nem történik semmi, visszadob ugyanoda, a beállítások, imessage, név és fotó megosztása, itt se engedi bekapcsolni ezt, ugyanez játszódik le, memoji cucc be, végigcsinálom, kész, visszadob ugyanoda és kivan kapcsolódva ugyanúgy a dolog… icloud rendesen sync-el , volt ujraindítás is, sőt ios ujratelepítés is… sose találkoztam még ilyennel.

nem tiltottad le őket valahogy? például:

Köszönöm a gyors választ, de nem, minden be van kapcsolva, én is gondoltam erre. Funfact: a billentyűzeten bejön a saját memojim, mégis ezt csinálja, próbáltam kitörölni és újraszerkeszteni, ugyanezt csinálja. Érdekes.