Megjelent az iOS 13.6 – digitális autókulcsok, tünetek az Egészségben, hibajavítások

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/07/15/megjelent-az-ios-13-6-digitalis-autokulcsok-tunetek-az-egeszsegben-hibajavitasok/

Az Apple este 7-kor kiadta az iOS 13.6-ot, ami a frissítés részletei alapján újdonságokat és hibajavításokat is tartalmaz. Az iOS 13.6 legfontosabb újdonságai, hogy már támogatja a digitális autókulcsokat, és egy új kategóriát tartalmaz a tünetek számára az Egészség alkalmazásban. Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints ide, hogy átugord őket: Hogyan telepíthető? iOS…

Sztem nem kell semmilyen Takarékos mód, hanem a már lemerült iPhone akksi tartalékol annyi energiát, hogy még a lemerülés után 5 órával is ki tudod vele nyitni a kocsit.

Igen ezt hívják takarékos módnak. :smiley:
Amúgy azért lehetséges ez mert nem merül le teljesen mivel az iPhone kikapcsol még előtte mielőtt teljesen lemerülne.

Valaki tapasztalt lassulást vagy gyors merülést? Nálam sajnos mind a két dolog előjött I8-on. Bár lehet dolgozik háttérben még és amiatt van

közvetlenül a frissítés után ez még akár normális is lehet, mert a rendszer még dolgozik. de érdemes lenne elsőként az ebben a cikkünkben leírtakat végigzongorázni: https://szifon.com/2012/12/21/gyakori-kerdesek-mit-tehetunk-ha-furcsa-dolgokat-produkal-a-keszulekunk/

Valami más lesz a probléma. 10 perc YouTube használat alatt 10%-ot esett az aksi töltöttség. Próbálok egy gyári beállítást csinálni. Hátha csak be van ragadva valami

Igazan adhatnal neki 4-6 napot, hogy minden vacakkal vegezzen a hatterben. Foleg, ha van pl. sok fotod. Az sem kizart, hogy a melegedest a haldoklo akku okozza. Milyen keszulekrol van szo? Oregebb mint 1 ev?

Sajnos még mindig nem sikerült javítani a menü fagyásos hibát. Az előző frissétés óta élvezem és szerintem többen is. A Beállítások - Adatvédelem - Helymeghatározás menüje lefelé görgetéskor egyszerűen kifagy. Olyan szinten, hogy vissza lépni sem lehet, csak a beállítások menü kilövése segít. Persze a következő kísérlet is ugyanez. Szóval teljesen használhatatlan ez a rész, nem lehet ki-be kapcsolni semmit. Reset, egyebek mind megvolt… Jeleztem is az Apple fele, de még csak válaszra sem méltattak. ( iPhone 11)

Nekem mukodik. Lassan vagy gyorsan gorgesz? Ha lassan gorgetsz, nem mindig ugyonott akad ki? Ha el sem kezdessz gorgetni, akkor is kiakad? Lehet, hogy egy alkalmazas bugos es valami el van rontva benne.

Igen öregebb. 18 hónapos. Csak az a furcsa hogy a fő frissítéseknél se volt ilyen soha. Lehet várok még pár napot.

Ha lassan görgetek is megfagy az alsó harmadánál kb. Ha csak görgetek, akkor akad ki. Az is lehet valamelyik alkalmazás, de ki tudja melyik?.. De mindig ugyanott akad ki. WeatherPro program. Töröltem, de most egy másiknál akad ki, ami a sorba jön, ezek szerint nincs összefüggés.

milyen attokkal kompatibilis?

BMW is the first car manufacturer to announce Car Key support, and it’s adding the feature to the 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, X5, X6, X7, X5M, X6M, and Z4 models manufactured after July 1, 2020.

1 kedvelés

Sziasztok!

Frissítés óta van hogy nem reagál a képernyő ha rápöttyintek. Elsötétül az egész, még ha az oldalsó gombot nyomom arra se reagál semmit. Ezt így pár percig biztos csinálja, aztán helyreáll. Másnak is van ilyen tapasztalata? :thinking::pleading_face:

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy másnál nem jött elő az a hiba 13.6 óta hogyha Pc-re kötöm a telefont akkor pár másodperc után eldobja a kapcsolatot és az az üzenet jelenik meg hogy ez a kiegészítő nem támogatott. Próbáltam másik kábellal de akkor is ugyanez. Fali adapterrel tölt szépen. Csak gépről nem akar. Az előző verziónál semmi probléma nem volt

Mivmondja ezt az uzenetet? Az iTunes friss? Masik csatlakozo a gepen?

A telefonon és IPaden is megjelenik ez az üzenet. Az összeset végig próbáltam

Nincs itthon PC, igy nem tudom ellenorizni, de ki kellene probalni egy masik gepen is. Elkepzelheto, hogy nem friss az iTunes a gepen? (az iTunes telepitesevel telepul fel, a telefonokhoz/tabletekhez szukseges driver is).

eredeti kábel mindegyik?

Természetesen. Egyik a sajátja a másik az iPad-é