Megjelent az iOS 14.1 – 10 bites HDR-videolejátszás és szerkesztés, hibajavítások

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/10/20/megjelent-az-ios-14-1-10-bites-hdr-videolejatszas-es-szerkesztes-hibajavitasok/

Az Apple pár perce kiadta az iOS 14.1-et, ami egyrészt már az új, most pénteken megvásárolható iPhone modelleket is támogatja, illetve több hibajavítást is tartalmaz. Újdonságként az Apple a 10 bites HDR-videolejátszás és szerkesztés támogatását emeli ki, és mellette épp tucatnyi hibát sorol fel kijavítottként. Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints ide, hogy…

Megjelent az AudioOS 14.1 is a HomePod-ra.

Hétvégén lesz róla cikk, intercom-ról is. :slight_smile:

Kicsit off, de van arra remény hogy érkezik egy hiba javítás a Watchra? A 14 frissítés óta az edzések szarul jelennek meg. Olvastam a cikket hogy a Watchról és az iPhoneról is le kellene gyalulni mindent, de ezt valahogy nem szeretném, főleg hogy nem szeretném a Walletből elveszíteni a hitelkártyákat.

Van remény szerintetek?

de hát a visszaállítás után mindent visszatöltesz a biztonsági mentésből, tehát nem vész el semmi.

Jelent meg új 14.2 beta is!Jöttek új háttérképek!:))

Valaki azt írta hogy az Apple Pay hitelkártyákat újra kell adni a wallethez. Akkor ez nem így van?

Ha csinálsz előtte egy mentést és azt teszed vissza, akkor csak a kártya ellenőrző kódját (CVC) kell megadni.

1 kedvelés

Nálam kicsit esik kell a Powerbeats kapcsolata/használata eddig nem volt gond de ma reggel 3x is eldobta. Lehet csinálok egy újra párosítást…

Köszi

Hát most kissé elbizonytalanodtam…

[iCloud backups include nearly all data and settings] stored on your device. iCloud backups don’t include:

Data that’s already stored in iCloud, like Contacts, Calendars, Notes, iCloud Photos, iMessages, Voice Memos, text (SMS) and multimedia (MMS) messages, and Health data
Data stored in other cloud services, like Gmail and Exchange mail
Apple Mail data
Apple Pay information and settings

Nekem még új óránál is ott voltak csak újra be kellett a cvc kódot adni,

1 kedvelés

Igen +1 ha ugyanahhoz a készülékhez adod hozzá mentés után akkor csak CCV kell újra ellenőrzés nincs. Elvileg.

off: az h lehet h reggel felment magatol (amikor a cikket kiraktatok, mar fennvolt)?
:scream_cat:

@rihekopo79

iOS 12 vagy újabb, illetve iPadOS rendszer használatakor beállíthatja, hogy a készülék éjszaka, töltés közben automatikusan frissüljön. Az automatikus frissítés bekapcsolásához nyissa meg a Beállítások > Általános > Szoftverfrissítés > Automatikus frissítések testreszabása lehetőséget, majd kapcsolja be Az iOS-frissítések telepítése beállítást. Az iOS-, illetve iPadOS-készülék ezután automatikusan frissíteni fog az legújabb verziójára. Előfordulhat, hogy bizonyos frissítéseket manuálisan kell majd telepítenie.

ok! de eddig mindig kesobb rakta fel… persze nem baj… :nerd_face:

érdekesség(?): nekem ios 14 óta a gagyi kínai qi töltőmön működik a feltöltött “állapot”: átvált zöldre a led, eddig nem ment… :smiley:

Ma vettem észre egy hibát, ami nem tudom, hogy az iOS 14.1-hez köthető e, vagy szimplán csak friss hiba. App Store-ban a profilképemre kattintva ha bemegyek a Megvásárolt részbe és rákattintok egy alkalmazásra, akkor azt írja, hogy Nem sikerült kapcsolódni az App Store-hoz. Viszont ha a keresőben rákeresek az alkalmazásra akkor úgy már megnyitja az adatlapját. És ami érdekes, hogy tvOS-en is ugyanez van. Csak nálam van ez, vagy valamiféle store hiba?

Nálam is hibás és szerintem központi lesz.

Oh jól van, akkor megnyugodtam. Direkt megnéztem a System Status oldalt amit múltkorában szerintem te linkeltél, és ott nem írnak hibát. Lehet még csak nem kapcsoltak.