Megjelent az iOS 14.4.1 – fontos biztonsági módosítások

Ja persze ott igen.

Wifi eseten is csak neha

akkor könnyen lehet valami átmeneti hálózati probléma. vegyél fel róla egy hibajegyet, és majd az Apple kérni fog logokat, és abból talán kiderül majd, hogy mi lehet az oka.

Írtam nekik, hátha. Csak picit dühítő, hogy mitől van ilyen 5-6 másodperces delay néha.
Köszönöm!

Sziasztok! Én csak most frissítettem a telefon és az óra szoftverét is, és következő problémám van velük: az órára nem jön át a hívások és az sms-ek értesítése, valamint az 5 beállított email címből 3-ra jövő email értesítése. Mindenhol a telefon tükrözése van beállítva. Ha az órát egy olyan telefonnal párosítom, amely még nem volt frissítve, minden értesítés rendben működik. Ugyanazon beállítások mellett a 14.4.1 esetén csak az értesítések töredéke jön meg az órára. Járt valaki még így, van esetleg tippetek, mi az, ami a szoftverfrissítés miatt más alapértékkel bír, mint a 14.4 esetén volt? Köszönöm a segítségeteket.

töröld az óra párosítását, majd párosítsd újra a saját telefonoddal.

Köszi, ez megtörtént, de nem volt változás. Most első mérgemben visszatettem a 14.4-et (szerencsére még lehetett) és minden működik rendesen.

Én ezt úgy oldom meg, hogy nincs főnököm :smiley: