Megjelent az iOS 14.5.1 – Alkalmazáskövetés átláthatóságának javítása, biztonsági módosítások

1-2 het kikapcsolt kovetes utan en arra jutottam, hogy engedelyezem a facebooknak a kovetest, ugyanis amiota ezt kikapcsoltam, mintha zuckerberg elatkozott volna.

A reklamok mennyise nem csokkent, erzesem szerint nott. Ott tartok, hogy minden harmadik bejegyzes “sponsored”…

Raadasul iszonyatosan idegesito termekekkel bombaz, olyanokkal amikre sosem kerestem ra, sosem olvastam roluk. Kerti sarokulo, redőny, milka csoki, robotfunyiro, viztisztito berendezes, vilagmegvalto dron, kandallo, mercedes, masszazsfotel, kerites, medence tisztito robot, google ads kepzes, reuma kenocs… es egyeb szamomra nelkulozhetetlen termekek, szolgaltatasok.

A jo taktika az lenne az fb reszerol, higy aki engedi a kovetest, az kevesebb reklamot kap, cserebe.

Szia, köszi a segítséget! Az előbb beszéltem az Apple Támogatással, és ők azt mondták, hogy ez teljesen normális… Hiába próbáltam nekik többször is elmondani, hogy nem, ez nem az, látszólag nem voltak hajlandóak megérteni. Hab a tortán, hogy semmi alternatívát nem javasoltak…

80%-os kapacitás körül már kicserélik az akkut, de addig, és főleg ilyen alacsony romlásértéknél még nem fognak foglalkoznak vele, és igazából annyira nem is kell neked sem aggódni. ha ez hirtelen sokat romlik, pláne 80% alá, akkor akkucsere.