Megjelent az iOS 15.4.1 – az Apple többek között javított egy gyorsabb merülést okozó hibát

Eredetileg itt jelent meg: Megjelent az iOS 15.4.1 – az Apple többek között javított egy gyorsabb merülést okozó hibát - Szifon.com

Kicsit több mint két héttel az iOS 15.4 megjelenése után az Apple kiadta az iOS 15.4.1-et, ami több hibát is javít. Ezek közül az Apple elsősorban egy adott esetben gyorsabb merülést eredményező probléma, egy Braille-eszközöket érintő gond, és egy Made for iPhone hallókészülékekkel kapcsolatos hiba megoldását emelte ki, illetve a frissítés egy sebezhetőséget is javít,…

1 kedvelés

Jott uj macOS frissites is, ami 2 zero day sebezhetoseget is patchel.

1 kedvelés

Nekem nem adja fel a frissítést 15.4 alatt.Ez lehet a beta profil miatt?

hát nyilván, hiszen akkor a béta “csatornán” vagy, nem a release-en. töröld le a béta profilt, akkor fel fogja dobni.

Okksa nagyon köszönöm a választ:)

Mondjuk nem értem, hogy miért nem jelenik meg a béta csatornán. Hiszen az csak felülbírálja a release-t, nem?
Vagyis a release-t kellene tartalmaznia és amennyiben van újabb a bétán, akkor azt.
Nekem sem ajánlja fel. Fura…

1 kedvelés

igen, felülbírálja: a béta egy teljesen más channel, ami csak a bétát tartalmazza, a végén meg az RC-t, ami jellemzően a pár nappal későbbi, hivatalos verzió. csak akkor fogja a release-t feldobni, ha letörlöd a béta profilt.

1 kedvelés

Iphone 13 mini most már tényleg gyorsabban merül! :joy: Eddig jó volt az üzemidő!

sziasztok,
ismert előttetek a hiba, mely szerint a Fókusz módok mindegyike átengedi a tiltott/nem engedélyezett hívásokat?
“Ne zavarjanak” fókusz, amely nem engedélyez egy személyt vagy appot sem, és az engedélyezett hívások: senki, bárkit, még a hívásazonosító nélküli hívásokat is engedi kicsengeni.
Ez hogyhogy? :slight_smile: