Megjelent az iOS 15 – Fókusz, Élő Szöveg, megújult értesítéskezelés és egyebek

A skype megosztás a jól megszokott módon nem működik.

Az élő szöveg nekem nincs a kamera beállítások menüben, nem működik…

Az a Beállítások / Általános / Nyelv és régió alatt található.

a cikkben külön bekezdésben, képpel együtt ott van, hogy melyik menüpontban kell bekapcsolni.

Nagyon köszönöm!!

Lefrissítettem a telefont az ios 15 re se nekem nem működik a live text funkció sőt a beállitásokban nincs is olyan menüpont ahol ezt be lehetne kapcsolni pedig a megnézett videók ezt mutatják megoldásnak .

Az Élő Szöveg opcióhoz minimum Apple A12 Bionic chip szükséges, vagyis az iPhone XS és újabb készülékek támogatják.

Megfelel a telefonod a kritériumnak?

6s-en próbálta valaki? Elbír vele még ez a régi vas “recsegés” és “nyikorgás” nélkül?

Szia! SE 1-en tökéletesen fut! Szerintem 6s-en sem lesz gond! Viszont 7-en itt van ez a kicsike bug, hogy majdnem megtelt a tárhely​:man_shrugging:t2::man_facepalming:t2: SE-n nem jött nálam elő csak a 7-sen!:sweat_smile:

Hello, én most vettem észre, hogy a fotóknál hianyzik az effect (oda-vissza, loop, stb).
Ez eltünt orokre? Helyette info van.

Szia! Nem tünt el csak annyi a változás, hogy a Live ikonra kell koppintani!

Ohhhh, nem tudom milor jottem volna rá magamtól. Köszi

Sziasztok! Hova lett a Safariból az “icloud lapok” ios 14-ben lehetett látni az imacen megnyitva lévő lapokat, most se iphone-on, se a 15-ös Safarira frissített mac-en nincsenek meg.

nyitsz egy új lapot, és az azon megjelenő nyitóoldalon lejjebb görgetve ott kell legyenek.

elvileg jött egy frissítés az iPhone 13 modellek, az iPad 9 és az iPad mini 6 esetén. valakinek ezt feldobta? 15.0.1 lett a verzió, vagy maradt iOS 15? ez a frissítés csak az említett típusok esetén jelent meg, más készülékekre nem.

– – mint kiderült, eredetileg 19A341-es build van a készülékeken, ez frissül az iOS 15 hivatalos buildjére, a 19A346-ra, tehát nagyjából ugyanaz a helyzet, mint amikor valaki az iOS 15 RC-jéről (19A344) frissített a release verzióra.

sajnos nincs, ipaden sem.

Az lehet hogy az 1 éve bevezetett “beírós” ébresztő beállítást visszakavarták a régi “görgősre”?

Igen.

1 kedvelés

Nekem az új Safari nem tetszik (a régi felül lévő címsort vissza lehet állítani), de lassú a lap váltó, az új lap megnyítása + jel-t nem lehet visszarakni középre? mert ott bal oldalt nagyon nem áll kézre.
Meg a lap bezárása x-t vissza rakni bal oldalra? Jobb oldalon újfent nem áll kézre nekem.
Ezek mind balkezes mozdulatok.
Meg a mikrofon ikon-t nem lehet eltávolítani a címsorból? sok helyet elfoglal.
Meg a letöltést jelző ikon is kurva szar helyre került. Ha olyan linket nyitok meg nem is jelzi, hogy folyamatban van letöltés.
Számomra teljesen elkúrták a Safarit.
Mellesleg nálam nem működik a kikapcsolt állapotban való lokátor keresés, ugyan úgy offline-k jelzi a tabon a telót.

A kedvencek widget (gyorshívás) mégse került vissza az iOS 15-be?
Amúgy másnál is bugol a safari?
Nálam mikor görgetek akkor ugye eltűnik a címsor és mikor visszajön csak egy szürke mező lesz a helyén, van mikor vissza se jön, ilyenkor újra kell indítanom az appot.