Megjelent az iPadOS 13.4 – egér és trackpad támogatása, iCloud Drive-mappamegosztás és új Memojik

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/03/24/megjelent-az-ipados-13-4-eger-es-trackpad-tamogatasa-icloud-drive-mappamegosztas-es-uj-memojik/

Az Apple este 6-kor kiadta az iPadOS 13.4-et, ami újdonságokat és fejlesztéseket tartalmaz, illetve több hibát is javít. Az iPadOS 13.4 támogatja az egér és trackpad iPaddel történő használatát a nagyobb pontosság és a rendszerben Multi-Touch-kézmozdulatokkal való navigálás érdekében, valamint hozzáadja az iCloud Drive-mappamegosztást a Fájlok alkalmazáshoz, és új Memoji-matricákat tartalmaz. Ez a frissítés hibajavításokat…

Azt látom, hogy megint variáltak a billentyűzettel, fél év alatt megszoktam most kezdhetem elölről. A másik kínos dolog, hogy nem működik a helyesírás ellenőrző, például ennek a posztnak az írásakor sem húzza alá a hibás szavakat, mint korábban.

Kipróbáltam a magic mouse 2-vel az iPad Pro-t. Hurrá végre. Egyelőre élvezem, szerintem alapvetően jól sikerült, de azért van még pár dolog amit szokni kell vagy csak még tovább érdemes próbálgatni a testreszabást.
Javaslom aki teheti próbálja ki, kiváncsi vagyok nektek, hogy vált be.