Megjelent az iPadOS 13.6.1 – több más mellett a tárhely-kezelési hiba javítása

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/08/12/megjelent-az-ipados-13-6-1-tobb-mas-mellett-a-tarhely-kezelesi-hiba-javitasa/

Az Apple kiadta az iPadOS 13.6.1-et, ami a frissítés részletei alapján több hibajavítást is tartalmaz. Az iPadOS 13.6.1 több más mellett megold egy problémát, amely miatt előfordulhat, hogy a szükségtelen rendszeradatfájlok nincsenek automatikusan törölve, amikor kevés a rendelkezésre álló tárhely. Érdemes tehát frissíteni! Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints ide, hogy átugord őket:…

Hát bizony én nem tapasztalok javulást.
Kikapcsoltam iCloud Driveot, Photost, a 2 app majd 6GB-ot eszik.
Továbbá az Egyéb rendszer fájlok majd 10GB, tehát a 32GB tárhelyem több mint fele offos.
Mi a tök???

@andoro

Köszi, de nem segített a cikkben leírt egyik módszer sem, de felraktam az ipadOS 14 Beta 4-et és voala: fogyott a tárhelyfoglalás vagy 6-7GB-ot. Meglátjuk meddig lesz így és mikor szemeteli újra az OS. Amúgy a beta egészen jól használható, különösen tetszik az új Spotlight.

Nekem is fullon volt “egyébbel az iPad” és csak fogtam töröltem újra telepítettem, majd vissza raktam mentést. Az iOS 14 hasonlóan tele szemetelte az elején.