Megjelent az iPadOS 14.0.1 – alapértelmezett appok, widgetek és egyéb hibák javításai

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/09/24/megjelent-az-ipados-14-0-1-alapertelmezett-appok-widgetek-es-egyeb-hibak-javitasai

Az Apple pár perce kiadta az iPadOS 14.0.1-et, ami most több hibajavítást is tartalmaz. Ez egyrészt az alapértelmezett böngésző és levelezés appok újraindítás utáni Safarira és Mailre való visszaállásának, egy Wi-Fi-csatlakozási, egy e-mail küldéssel kapcsolatos, illetve a News widgetet érintő problémák javítását takarja. Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints ide, hogy átugord őket:…

lehet hulyeseg, nekem lassabban zar le a kepernyo… ez feature? vagy allithato?! :rofl:

solved (a dupla klikk - apple pay miatt volt, de fura, mert eddig is be volt kapcsolva, de nem vettem észre)

Nekem iPhone X-en ezzel újraindult a Homescreen. Csak úgy rendezgettem a Widget-eket és  jel egy 2mpre aztán amit addig rendeztem elszállt, de a készülék ment utána tovább. A watch után most ez fogja játszani?! :pleading_face: eddig szerettem, hogy totál megbízhatóak, most mi lett?

sajnos nekem is vannak/voltak gondok iOS14-gyel (watchOS7-tel)… (egy része félig megjavult egy restore-tól… de ciki) — eddig ilyen nem volt… :frowning: