Megjelent az iPadOS 15.0.2 – Üzenetek, AirTag, frissítési és visszaállítási hibák javítása

Eredetileg itt jelent meg: Megjelent az iPadOS 15.0.2 – Üzenetek, AirTag, frissítési és visszaállítási hibák javítása - Szifon.com

Kicsivel több mint egy héttel az iPadOS 15.0.1 megjelenése után az Apple kiadta az iPadOS 15.0.2-t, ami több hibát is javít. Ezek közül az Apple azokat emelte ki, amikor az Üzenetekből a Fotókba mentett fotók is törlődnek, ha az adott beszélgetést vagy üzenetet letöröljük; amikor az AirTag nem jelenik meg a Lokátorban a Tárgyak alatt; illetve…

Ipad Pro 9.7 Ötször nekifutottam a frissítésnek. Frissítés ellenőrzésekor lefagy, nem tölt tovább.
Van valakinek erről tapasztalata?

mi történik, ha a Beállítások, Általános, iPad tárhely alatt letörlöd a letöltődött frissítési csomagot, és újból letölteted a Szoftverfrissítés opcióval?

Köszi a tippet. Próbáltam, ahogy tanácsoltad. Ugyanaz. Évek óta nem volt gondom a frissítéssel. Azt hiszem ezt most elengedem. Megvárom a 15.1-et.

sosem futottam még bele ilyesmibe. van elég szabad hely az iPaden? számítógéppel próbáltad frissíteni?

Na. Harmadszori próbálkozás Itunes-al és siker. “Örülünk Vincente”
Köszi segítséget