Megjelent az új, harmadik generációs Apple TV 4K

Eredetileg itt jelent meg: Megjelent az új, harmadik generációs Apple TV 4K - Szifon.com

Az Apple kedden az új iPadek mellett egy frissített Apple TV modellel is előrukkolt. Az új Apple TV-be jobb chip került, mint a 10. generációs iPadbe és most először két különböző felépítéssel is megvásárolható, valamint végre USB-C-s lett a Siri Remote távirányító. Nézzük meg az újításokat! Szinte senki se számított rá, hogy az Apple idén…

Kár, hogy ezzel az apple TV-vel nem lehet sima böngészőt elindítani :frowning:
A tükrözést nem szeretem…

1 kedvelés

Nekem CSAK tartalom fogyasztásra kellett. Vissza is küldtem. Egy 59€-s Amazon Firestick “ugyan ezt” tudja.

Jó lett volna ha jön egy kis leak. 2 hete vettem 4K 64 GB, erre kijött ez. Nem dőlt össze a világ de azért na…

Hivd fel a supportot. Anno vettem ugy gepet, hogy kijott uj termek a vasarlast koveto 16-17. napon, es felajanlottak, hogy akkor kuldjem vissza es kuldenek egy ujat.

1 kedvelés

simán hívd fel a supportot, ahogy @Czo írta.

ICentre vásárlás esetén is működhet?

Lovesem sincs. Amiota van apple.hu, eszembe nem jut mashonnan vasarolni.

ebben az esetben – mivel az iCentre csak viszonteladó, és nem maga az Apple – szerintem nem tartozik az Apple Support alá. de ha online rendelted, és még 14 napon belül vagy, akkor elállás. ha 14 napon túl vagy, akkor az eladó jóindulatán múlik.

Írtam nekik, meglátjuk mi lesz. Köszi a tanácsot! :slight_smile:

Sziasztok! Lehet hogy én nem értettem meg valamit, sőt, biztos, de mi az hogy hardveres újításként Ethernet csatlakozó? Eddig minden modellen volt Ethernet csatlakozó, nem is értem, hogy ki gondolja azt hogy 4Ks tartalmakat nézek majd wifin keresztül?

off:// Miert, talan nem tudsz 4k tartalmat nezni wifin? En siman nezek 4k-t wifin, ahhoz nem kell kabel. Tudod venni kell normalis routert…
Amúgy igen az ujjitas inkabb az, hogy ethernet nelkuli modell-t is lehet valasztani.

mondjuk a 4K-s modell előtt csak 10/100-as az Ethernet, annál meg sokszor normálisabb tud lenni egy 5GHz-es Wi-Fi.

ezt a mondatot frissítettem, az az új, hogy van Ethernet nélküli modell us.

Ennyi pénzért veszek inkább egy Xbox One S 1T-s változatot. Sokkal több dologra használható mint ez.

Peldaul iCloud fotokat nezegetni? Mac kijelzot tukrozni ra? :smiley: ossze se hasonlithato a ketto eszkoz.

1 kedvelés

Azokra nincs szükségem. Sosem nézegetem a TV-n a képeket és nem tükrözőm a mac-et.

1 kedvelés

Node, akkor milyen elonye van? Mert ha jol latom, meg olcsobbnak se mondhatom. Es abban se vagyok biztos, hogy minden streaming app ugyonugy meg van oda is irva.

Azért erre kíváncsi vagyok, mert én vettem egy pont olyant a kicsi fiamnak, de sajnos még nem érett meg hozzá eléggé, hogy kihasználja és érdekelne, hogyan lehet azzal helyettesíteni pl egy Apple TV 4K-t ?

Lehet böngésző, játszani és appokat letölteni rajta. Csak több app, jobb minőségű játék és böngésző is van rajta.

A jatek es a bongeszo nem erdekel. A streaming appok kozul, pedig tobb, naponta hasznaltat sem talalok. Ertelmetlen platform, ha mediara vagysz.