Melyik a legjobb kamera alkalmazás éjszakai fotózáshoz?

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/09/03/melyik-a-legjobb-kamera-alkalmazas-ejszakai-fotozashoz/

A 9to5Mac-nél összehasonlították az App Store legnépszerűbb, éjszakai fotózásra hangolt alkalmazásait. Az összehasonlításban részt vett a gyári Kamera app referenciapontként, valamint a Spectre, a NightCap, a ProCam 6, a Cortex Cam és az új NeuralCam. Legfőképp az utolsó miatt jött létre a teszt, hogy kiderítsék, tényleg olyan menő-e, mint amilyennek látszik. Spoiler: igen! A teszthez…

Köszi az ajánlót, meg is vettem a NeuralCam-et! :+1:

1 kedvelés

Ha tűzijátékot vagy villámot szeretnék fényképezni arra is jó ez az alkalmazás,vagy várjam meg még kijön az Iphone 11 ,úgyis megveszem és az biztos jó lesz rá ?

Azt az 1000ft mindenképp megérte tényleg sokat dob az esti fotózáson.Nem is értem ha szoftveresen ennyit lehet javítani akkor egy updatebe miért nem kapunk alapból ilyet patchet?f/1,8 rekeszes optikával (iphone 7 plus) alapból kellene ilyen képet készíteni arról meg nem is beszélve.

Csak egy jó teszteredmény kellett és mindjárt felemelték az árát. :slight_smile:

meh :confused: Pedig én is terveztem, hogy megveszem, de így már nem.