Memoji használata 2018-as iPad Air-on

Nem tudom, hogyan kell beállítani a Memojit, segítsetek. Köszönöm!

Ez a cikk alapján próbáltam, hiszen ha valami kérdésem adódik mindig előszőr az Apple weboldalára megyek, a leírás szerint jártam el, de nem működik. Van más tipp?

mármint mi nem működik? ennyi információ alapján nem derül ki, mi a probléma.

Memoji nem csak ipad pro-n elérhető? Úgy tudom ipad air-en nem működik mivel nincs face id kamera.

Bármilyen iOS 13 vagy iPadOS rendszerű készüléken létrehozhat Memoji-matricát, viszont iPhone X vagy újabb, illetve 11 hüvelykes iPad Pro vagy 12,9 hüvelykes iPad Pro (3. generációs) készülékre van szükség animált Memoji létrehozásához és használatához.

Ezt én néztem be, én végig animoji-ra gondoltam. Már azt se tudom mit minek hívnak :grinning:

Akkor semmi módja nincs Memoji létrehozására mert Air-om van??? Ez nagy átcseszés!!!

Memoji matricát létre tudsz hozni. az animált Memojihoz viszont Face ID-s készülék kell az előlapi TrueDepth kamera miatt.

Ja! Az jó! És hogyan tudom létrehozni?

fentebb linkeltem a Memojiról szóló szócikket, abban le van írva.

De nekem nem úgy jelenik meg, mert nincsenek ott azok az ikonok, ha meg megnyitom a szmájlikat, és úgy húzom, tépem, nyomom, ütöm (már mindent csináltam) nem csinál semmit!!! Már kezdek ideges lenni!

Találtam egy cikket:

techwok.hu/2018/03/22/animoji-konvertalas-gif-animaciova-iphone-x

Szerintetek, az ott említett program biztonságos iPad Air-ra?

a Workflow már alapból az iOS része, azt már Parancsok (Shortcuts) néven találod meg a rendszerben.

Akkor itt miért van más írva? Csak mert ipad mini-n én se tudok késziteni, hiába van ipadOS rajta. Tudom tavalyi cikk, de nekem sincs benne.

gondolom, mert az a Memoji, és nem a Memoji matrica.

Na mindegy, de nekem sincs ipad minin ott alapból a memojimatrica se semmi.

Utána néztem a dolgoknak, apple community, macword, appleinsider stb. Több oldalt és több fórumot is és minimum A9 chip kell memoji matricához is. Mivel az ipad air is valószínüleg egy ipad air 2, mivel 2018-ban nem jött ki új úgy azon se megy mint az ipad mini 4-en se. Sőt az apple oldalán is fent van.

Sajnos nem tudsz Memojit létrehozni vele.

1 kedvelés

ez alapján akkor önmagának mond ellent az Apple, mert a Memojiról szóló szócikkben azt írják, hogy bármely készüléken létrehozhatsz ilyet, ha iOS 13 / iPadOS 13 fut rajta.