Mi a helyzet most az Apple Watch háza táján? Érkezik az Apple Watch Series 4!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/09/04/mi-a-helyzet-most-az-apple-watch-haza-tajan-erkezik-az-apple-watch-series-4/

Az elmúlt napokban több külföldi portál is írt arról, hogy az emberek inkább az Apple Watch Series 1 mellett döntenek, mintsem a Series 3 mellett. Ez szerintem rendben is van, aki újként veti bele magát ebbe a szegmensbe, általában nem hordott eddig órát, nem tudja, mire fogja használni, és persze minél kisebb összeget szeretne érte…

1 kedvelés

Kiváncsi leszek milyen újdonságot kap a 4, valamint, hogy itthon milyen árakkal lehet használni majd az LTE változatot

Több komplikalcióra van szükségem, ezért sztem instant get. Persze jó lenne ha a Cseh Voda is bevezetné már az eSIM-et, akkor LTE verzióra fájna a fogam :thinking:

nekem series 2 van… pont eleg!
egyebkent tnel most iphonehoz felaron van a series 1 (lehet csak jovo hetig :thinking:)

Nekem series 3 Nike LTE van. A csajomnak akarok egy Series 2t. Remélem kapok valamit használtan. Úszni jó az is. Nagyon jó ősze hasonlító cikk. Vártam már egy ilyet. Köszi!

A 3,5 éves akkumlátorral kapcsolatban: Series 0 reggel 6-kor vettem le a töltőről, jelenleg 71%-on van.
Nem mondanám ezt rossznak…
Mindezek ellenére veszek egy series 4-et, ez pedig megmarad éjjelre pulzusmérésre, és alvásfigyelésre.

Szerencsés vagy, nekünk a 38mm délután 4-re lemerült.

Pedig semmi oka rá, hogy ilyen jól bírja, mióta megvan minden éjjel töltőn, az akkujában már kb 1250 ciklus van.
És ez is 38mm-es amúgy. Nem is értem különben :slight_smile:

1 kedvelés