Mi Smart Air Fryer teszt: az egyik legjobb ár/értékkel rendelkező okos, forró levegős fritőz!

Eredetileg itt jelent meg: Mi Smart Air Fryer teszt: az egyik legjobb ár/értékkel rendelkező okos, forró levegős fritőz! - Szifon.com

Talán sokatok otthonában megtalálható a Xiaomi márka, hiszen az okostelefonok mellett rengeteg elérhető árú, okos otthon kiegészítőjük is van, legyen szó okos konnektorról, izzókról, LED-szalagokról, vagy éppen biztonsági kamerákról. A cég követve az eddigi okos otthon vonalat, most egy új területen is kipróbálja magát, méghozzá az okos konyhai eszközökkel. A Xiaomi Mi Smart Air Fryer…

Sztem ez inkább csak egy divatcucc. OK, okos, de nem sokkal tud többet, mint egy légkeverős sütő. Ellenben rengeteg plusz helyet foglal.

Én azt gondolom sokkal könnyebb használni apróbb dolgokra, mint egy sütőt bekapcsolni, bemelegíteni stb… De nyilván ez egyén kérdése

Pont ez az, hogy apróbb dolgokra igen… Pl barátnőddel ketten vagytok, ok. Viszont az a 4-5 fő nagyon erős túlzás, pedig nem dagadtak a haverok :slight_smile: Kényelemben, gyorsaságban 1-2 személyre jobb, utána már luxus. Az oled kijelzője sajnos nagyon hamar beég egyébként, bár ez az összes termékük esetén így van, pl mi air purifer és társai.

Én is így tapasztalom. “3 nagyobb csirkemellett” szerintem bármelyik férfi egyedül bepuszil.:grinning: persze ha körettel is kínozza magát, akkor nem, de anélkül simán és 18 perc/3 csirkemell sok idő ha 4 főre sütsz.

Hello. A ti cikketek hatására beújítottam 1 ilyen masinát de az istennek nem tudom párosítani az appal. Minden párosítás végén errort jelez. Olvasgattam és vhol a routert írták problémának mert nem csak 2.4ghzes hanem 5ghz is. Mindent lépésről lépésre csináltam a párosításnál, úgyhogy kifogytam az ötletekből. Valaki tudna esetleg ezzel kapcsolatban segíteni? Köszi előre is

Gondolom a routert újra indítottad azért előtte. Milyen routerről van szó? Szolgáltató vagy valami más márka?