Microsoft Office Mac-re – melyiket vegyem?

előtte a Microsoft fiókod esetén hozzáadtad a megvásárolt termékkulcsot?

Igen, a fiókokban ott van a termék, a letöltés gombbal letölthető, program ( pl. Word) megnyitásakor kéri hogy aktiváljam és akkor jön a “Nem található licenc”

Yodlee írta, hogy nehezen aktiválta, de sikerült, Singapúr régiót emlegetett…

akkor szerintem ez tuti a Microsoft oldalán lesz hiba, nem a termékkulccsal, hiszen neki végül aktiválta. próbáld meg többször, hátha.

Az Ő megoldására lettem volna kíváncsi. Sajnos ha az eladó cég munkatársa is tehetetlen, akkor nekem biztosan nem fog sikerülni.
Köszönöm szépen a válaszokat.

ebben az esetben én a Microsoftot hívnám fel inkább, nekik erre kell legyen rálátásuk: 06 1 267 46 36

Rendben, köszönöm az azonnali választ, segítségedet!

Sziasztok. Nekem nem keleti semi extrát csinálnom csak letöröltem a nem aktivált verziót és újratelepítettem, majd időről időre próbálkoztam az aktiválással és egyszer csak elfogadta. A telepítéssel semmi gondom nem volt elfogadta a kulcsot amit kaptam , letöltöttel és én csak az aktiválásnál akadtam el mert ott dobott ki állandóan. kb 2 nap után rákattintottam és minden gond nélkül aktiválódott és azóta is megy hibátlanul. De egy biztos , hogy soha többé nem veszek Microsoft alkalmazást mert tényleg csak át kell szokni a pages, numbers alkalmazásokra és nem lesz több probléma. Hiszen pont ezért használunk almát :slight_smile:

1 kedvelés

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.