Miért nem működik az okosotthon app?

Még nincsen egy okos eszköz sem hozzácsatlakoztatva, de tervezem, ha majd jövőre tudok gyűjteni az ösztöndíjamból, de az soká lesz. Már nagyon rég nem mentem rá az appra, és most rámentem, és már csak betölt valamit, holott nincs is semmi rácsatlakoztatva, soha nem is volt. A végtelenségig tölt, ha leteszem egy csomó időre, akkor sem tölt be. Próbáltam már bezárni az ablakot, újra megnyitni, letörölni az appot, újratelepíteni, ki-be kapcsolni az iPadet, de semmi. Csatoltam képet, ezt jelzi ki:

(Ez egy 6. generációs iPad.)

Ezzel már én is találkoztam, ott hagytam néhány órára és megjavult. Legfrissebb szoftver?

Igen, legfrissebb szoftver. Akkor úgy hagyom pár órára, szólok, ha történt valami.

Már kétszer is otthagytam több órára, de semmit sem csinál, ugyanúgy csak betölt.

Akkor szar. :smiley:

Már elnézést, de mégis, hogy írhat ilyet egy admin??? Maga valami troll??? Szeretném megoldani a problémát, lehetőleg mihamarabb! Ez elfogadhatatlan, hogy egy admin ennyire bunkó legyen.

Mivel nem tudok rá megoldást, ezért ez van. Ilyenkor fel kell hívni az Apple-t. Sok minden szar, így szoktunk írni, igen. szar. Ez van.

1 kedvelés